Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

No aj tak ked sa vyrovna ta koza hen ta prepadlina na chrupavke je nizsie nez kostna cast nosa takze kovac to aj tak odflakol ...pozor toto je na cely zivot ...a ja nezabudam ....

Michael86

Inak ten hrbol u mna nieje kost ale koža je to poskodena koza kde bol ten hrbol a tazko sa prirasta ku kosti ak vobec este ma schopnost prirast sa .

Michael86

Asi tak v takomto pripade su dolezite ciny ak by som bol spokojný vyzarovalo by zo mna pozitivum kedze to dopadlo zle neviem sa pretvarovat a som sklamaný na ziadnu dalsiu operaciu uz v zivote nepojdem toto je konecný stav a s tym sa musim zmierit kazdym dnom to je inak horsie teraz sa mi urobila taka prepadlina medzi chrupavkou a kostou je to cele bod urovnou nosa ta diera a vyzera to ako dochrúmaný nos akoby mi do neho zahryzol nejaký džukel (pes)

Lucia203

To maš pravdu nikto nám peknými rečami že je to dobre, pekne... nepresvedči že je to tak. Stači sa pozrieť do zrkadla a vidime to sami. Tu nepomôže psychiater ale iba reoeprácia. Skalpel je najlepši psychiater :-)

Michael86

Krivý hrbolatý nos u mna nebol prirodzený preto ma to vsetko ta žerie ja som mal kedysi pekny normalny nos v detstve teraz by som to chcel vratit spat ked treba ked treba chodit po svete a zaujat nie len krivým nosom je pravda ,ze plastický chirurg dokaze vyliecit ranenu dusu a sebavedomie .Psychologia je o rečiach no plastická chirurgia je o činoch ktore mozu vsetko zmeni bez akýchkolvek rečí .

Michael86

A te tvoje promo fotky su tie najlepsie co mas ja mam tiez pekne fotky kde nevidno hrbol a neva niekomu je proste sudene nemat rovny nos kaslem na rovny nos ja som bol vzdy iný aj budem za kovacom uz nepojdem on s tym nic nespraví on mi bude hovorit do očí ze je to prirodzene ze je to dobe to by som nezvladol a asi by som mu jednu trafil na nos a potom tí spomínaný policajti atd a to nechcem aj toto vyznieva čudne ale je to realita sa uvedomte ked niekto niekomu ublizi casto byva v realnom zivote odveta.

Michael86

Ja tu nemam ziadny fun club ty budes mat ,lebo sa ma snazis davat dole na ukor mojich problemov ktore teraz mam je mi z teba zle mas pekne urobení nos tak bud stastný tomu co sa darí sa lepsie vyskakuje ja nemozem za to ,ze sa mi to nepodarilo urobil som pre to vsetko a som sklamany nevadi moja chyba ,ze som si vybral Kováča ten mi ukul fakt skvost medzi ocami raz sa mu to vrati tomu verim lebo kto mne ublizi bude za to potrestaný ako mne sa vsetko vracia vrati sa aj jemu a ak nie tu tak tam .

peter25

Ja? Ja som siel na opku hlavne preto, podotykam hlavne preto, lebo ked som bol niekde pri klime, alebo zjedol zmrzlinu, alebo vypil bublinkove, hned mi to kvoli dutinam a krivej prepazke vyustilo do minimalne 3 tyzdnovej PNky, ked som nemal za zimu 3-4 PNky, tak to bola fakt vynimka. Ano, nos som mal krivy, dost dost krivy, jeho estetika trapila akurat iba mna, ludia ma od operacie odhovarali, ze naco by som menil nos, popravde nikto si nikdy do mna nedrbol, ze mam krivy nos, vobec nikdy nebola zabava na tom, ze som mal krivy nos, totizto si to nikdy nikto nedovolil, lebo ja mam nastavene mantinely co si ludia mozu ku mne dovolit, a ako hovorim, ja niesom len nos. Ale ty sa tu potrebujes utvrdzovat, nastastie tu mas fanynky co ta v tom podrzia, rob si ako chces :)

Michael86

Peter netaraj chovam sa prirodzene na to co sa mi stalo som nespokojný a nahnevaný na tom nieje nic zvlastne a pisem uprimne co citim ja som taký co na srdci to na jazyku nikdy som nebol pretvarka a vzdy hram s cistymi kartami natrapil som sa dost kvoli nosu urcite aj ty ked si sa rozhodol ist na opku tak tu nehraj pozu ci chces znovu patrit do židovskej obce sa pozri dozadu ci ti to nevadilo a netrapilo ta to a ak by si po opke dopadol ako ja tiez by si nebol nadseny .Tak tu nehraj dokonaleho

peter25

Ja som mal horsi nos ako ty :) sam si videl tu fotku, dokriveny z kazdej strany, a nepil som a nepijem...to je o tom ako si veris, a za Kovacom chod, napravit to musi. Povedz mu ze si platil vela penazi aj za upravu vonkajsieho nosa, a nie len vnutorneho, nechaj si konecne poradit...chovaj sa racionalne, na 24 rocneho sa chovas jak decko...bez urazky