Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Diva_bara
tu poslednu vetu si uplne vystihla že keby mu pacienti boli ukradnutý už by si ich nevolal na kontroly. To je pravda na 100% a na 100 %môžem povedať že chirurgovi ktorý operovala mňa sú pacienti ukradnutý lebo on si na kontroly už nevola :-( Tak si presdtav keby Michael už nemal prisť na kontrolu a pride za nim sam s problemom a chirurg mu ešte aj na chodbe vynada že čo sa zase deje.... ? To by ho tam asi už fakt prizabil.

Michael86

A ani toto forum mi neprospieva vlastne sem pisem vsetko co citim v realy o tom mlcim .Mama vidi ,ze sa trapim ale nestazujem sa jej nikomu sa nestazujem len tu to vypisujem a potom si aj sam pripadam ako slaboch ,ale take su moje myslienky vcera mi trochu pomohlo červene vino vypil som ho asi liter a bolo mi lepsie mam chut si pomoct aj dnes ,ale to potom mozem rovno pit kazdy den to nema zmysel .

Michael86

Ano som zrely na psychiatricke liecenie viem si to priznat zrutil som sa psychicky v takomto stave som este nikdy nebol nečakal som ,ze ma to az takto velmi zasiahne to preto ,lebo som do tej operacii vkladal velmi vela a o to je to sklamanie tazsie znesitelne neviem ako dalej nemam chut zit tak nemam chut ani bojovat nemam co strtit ked nebudem o nic nepridem ...Kebyze je ten nos aspon hnusny ako predtym ,ale teraz je čudný a vyzera to neprirodzene vsetko a pri pomyslení ,ze si na mne nedal zalezat ho mam chut zaškrtit ved to je na cely zivot ako sa mohol takto zachovat ved som mu riadne zaplatil a chcel som skrasit ten nos nie zhorsit stav aj fyzicky aj psychický...

diva_bara

Michal, ty si vazne zrely pre psychiatra. uznavam, Kovacovi tvoj nos naozaj nevysiel a chapem, ze si nastvany a sklamany, ale chovat sa takto?? vazne chore.. boze, ty keby si mal moj zivot, tak uz davno nie si medzi zivymi, ked nevies zvladnut ani len sprosty nos. mas narok na opravu, tak to bud vyuzi, alebo ked je Kovac tak strasne neschopny, nasetri si na Cervena. vacsinou sa vsetko da, ked clovek chce, staci len triezvo uvazovat a mysliet trochu pozitivne.

mimochodom, ja som bola u Kovaca v januari a som spokojna. mohlo to sice dopadnut aj lepsie, ale za to uz si mozem sama. nemam dokonaly nos, ale je to lepsie ako predtym a uplne mi to takto staci. som rada, ze som bola unho, podla mna je to dobry chirurg a hlavne za nim moze clovek znova prist, ak nie je spokojny alebo sa nieco pokazi. aj ty mas moznost to s nim vsetko prekonzultovat, tak nechapem, co vystrajas. urcite ak mu na kontrole povies, ze nie si spokojny, tak on sa nebude tvarit, ze ti nos spravil nadherne. keby mu pacienti boli ukradnuty, uz by si ich asi nevolal na kontroly..

Maya_chic

Michael - vidis to je presne o tom, ze vsetko vnimas cisto zo subjektivneho hladiska, predstav si, ze aj ja mam svoje problemy, podla mna by si nechcel mat take zdravotne problemy, ako mam ja, ze milionara haha, vies, ja som uz vydata žena a mam aj dieta, ja urcite si kvoli peniazom nesadnem do Hiltonu na kavu, ako to robia poniektore zlatokopky a nebudem sa na nich vyškierat, aby mi nasledne na to zaplatili silikony c.4 a kupili luxusny prevetleny byt s 30 stvorakovou terasou, tak isto ma trapia veci ktore aj teba, tak isto mam problem so svojim vzhaldom, lebo ma moj nos vyslovene trapi a tak isto potrebujem peniaze, lebo na rozdiel od teba mame velku hypoteku a ja nemozem riesit estetiku na ukor penazi pre rodinu, takze tiez rozmyslam co ako s peniazmi, nemam zial ani ja zivot s tuzovou prechazdkou, keby som mala nejake forum zdravie.sk mam vies kde...

ja viem, ze je to tazke a citila by som sa rovnako ako ty, ani nevies kolko ludi dopadne rovnako, lebo na Slovensku je mozno jeden 100% chirurg, zial, je to tak a zrejme nejake roky este prejdu, kým SR bude v tomto na urovni Cechov, zial je to fakt a my s tým nenarobime nic

ja som pred rokom plakala na izbe, ze ma nezoperovali, tiez som sa psychicky zrutila a chvilu so mnou nebol aziadna rec, hnevala som sa takmer na vsetko, ale predýchala som to, treba zabojovat, na reoperaciu mas narok, ak by sa nahodou nepodarilo, alebo by si nesiel, musis sa nejak zatat a najst si pracu - si zdravy, vladzes, mozes pracovat a nasetris si na Cervena,aj ked chapem, ze pozicku si bral zbytocne, lebo problem s prepazkou by si mal inak zadarmo cez poistovnu

jednoducho to chce chytit druhy dych a riesit to, zivot je vacsinou o problemoch-najma my dospelí to tak mame :)))

Michael86

Kto ma znasat toto trapenie niekedy som sa bal toho ze zomriem ,ze co bude potom nevedel som si ani len predstavit co je to vlastne to nic no teraz viem ,ze to nic by bolo lepsie ako toto vsetko trapenie aj predstava na to ,ze uz je po vsetkom ma normalne potesi ,ze uz nic nemusis riesit uz je dobre

Michael86

A nehovor ,ze pre teba nieje zivot prechadzka ruzovym sadom vsak si pekna ako modelka na ktoreho chlapa ukazes toho mozes mat ci uz milionara ,alebo akeho len chces a tym padom vies mat co len chces ...Pekný ludia to maju omnoho lahsie a pre takých ako som je tu len trapenie verim ze niesom sam mnoho ludi ma preste taketo iste problemy ako mam ja kedysi som bol uplne iný vobec som toto neriesil bol som stastný sebavedomí a spokojny sam zo sebou dokonca som bol taky naj frajer na stredne aj najkrajsie baby som mal fakt no teraz som dofrajeroval normalne vsetko sa otocilo naopak ako som si vtedy veril tak teraz si presne tak neverim nie len kvoli nosu ,ale je to hlavna zlozka toho preco si neverim Kovac mi mal pomoct nie ma znicit.

Michael86

Maya urcite za nim pojdem a poviem mu narovinu ,ze som maximalne nespokojny poviem mu vsetko co si o nom myslim no v ramci slusnosti viem sa spravat aj slusne by si sa aj cudovala...Myslim ,ze ta bolest vnutorna a to sklamanie ma trochu prechadza akoby som sa uz zacal zmierovat s tym ze to nedopadlo dobre uz sa ani tak nesledujem lebo by ma porazilo urobila sa mi na chrupavke medzi kostovou castou nosa a spickou taka priehlbina vyzera to hrozne neprirodzene a aj ak by som nemal ten hrbol aj tak by to bolo vidno lebo je to celkovo pod urovnou kosti mozno este dufam ,ze sa to vsetko zmení ze ten nos takyto nebude ,ale jeho zaklady su uz dané a velmi iný nebude ...Ked som odchadzal od Kovaca povedal ,ze ked to odpuchne bude to normalny rovny nos no ved vidím ja mu poviem narovinu ,ze ok vnutorný nos vam ide ale vonkajsi nos neviete robit aj ked mi bude ponukat reoperaciu poviem mu ,ze mu neverim ,ze som z neho sklamany a ze radsej by nemal robit esteticke upravy ked to nevie

peter25

Ja sa fakt bavim, chudak ma pocit, ze ohovara gay :DDDD na 24 si fakt zaostaly, tymto koncim, rob si co chces, ic sa bars aj ozrat a potom sa obes...aspon tu bude klud

Maya_chic

carie - ja verim, ze pri plastických operaciach moze dosjt k zavislosti, najprv nos, potom prsia, potom odstat tuk, zvacsit pery a uz zena vyzera ako umela babika, take plastikovanie moze zle dopadnut, staci si pozriet niektore celebrity

Michael - ano vidim nove fotky a uprimne sa KOvac na tvojom nose velmi nenamakl, ja by som ziadala bude reopariu, alebo naspat peniaze, zmena je naozaj m inimalna, aj ked...ten nos sa este nejaku dobu bude vyvijat

co ti chcem povedat je to, ze malokto ma zivot prechadzku ruzovou zahradou, ano stala sa chyba, previedol ti plastický chirurg zmenu minimalnu, mas pravo byt nestastny, nastvany, ale jendoducho sa musis vzchopit a riesit to, nic ine sa robit neda, skakanie pod vlak nie je riesenim, si mlady a verim, z eten nos je problemom najma v tvojom vnimani - ano chapem, mne s atiez nepaci ten moj nos, ale su ludia, ktorým sa paci a zivot ma ovela vacsiu hodnotu ako nejake skakanie pod vlak kvoli nedokonalemu nosu, toto nie je dovod v provm rade musis najst veci, ktore ta budu tesit, niekoho s kym sa mozes porozpravat, vyblaznit sa, lebo zjavne ti chyba taka ta psychologicka ocista, tak ber, ze si pekny chalan, su ovela skaredsi ludia, vseliakí na svete a su stastni, ziju pre rodinu, ci pracu, zaujmy, musis sa zamerat na to, aby si mal uspojene aj ine casti zivota, nielen tu vzhladovu, aby si mal dovod preco zit a nie preco nezit

za KOvacom chod s chladnou hlavou a povedz vsetko uprimne co si myslis, ine vychodisko nevidim...bud reoparacia, alebo peniaze spat!