Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Lucia: Ja žiadne iné fórum o nosoch nepoznám, to čo som ti spomínala v maily je edusan.sk, ale to je také všeobecné o zdraví, náhodou som tam vtedy narazila na tú babu keď som sa na niečo pýtala.

Michael86

Chcel som prestat chlastat no po opke ked to dobre dopadne chcel som zit normalny zivot no nemam na to absolutne ziadny dovod aj tak chcem skapat tak co by som nepil lebo jedno viem na opku som isiel kvoli komplexom z nosa preto som casto aj pil myslel som si ze mi ten KOKOT pomoze no odflakol ma tak je vsetko spat vsetko to zle je to hrozny pocit.

Michael86

No vidis ja som nespokojny a mam na tvari to co som mal od 8 do 24 r ta operacia nemala ziadny efekt iba som si vytrpel svoje a ku Kovacovi pojdem ale sa mu odvdacit za to co mi urobil pod noz by som mu uz nelahol je to obycajny diletant co moze maximalne tak vyberat nosne a krcne mandle a vyrezavat polypi akoze plasticku chirurgiu robi len kvoli penaizom som videl na nom aký bol natešený ked som mu daval cash lebo tým co operuje len polypi taky mu platia tak 75 e a vacsinou ma takych pacientov .

Michael86

Neviem to hovorila sestricka ,ze ma dobre referencie na internete asi ma oklamala aj tá ,ale ja som vedel aké ma referencie lebo ja som cital vela pred op a aj tak som isiel k nemu a to som uz bol objednany na konzúltaciu k DR.Cervenovi mal som pockat a neunahlit sa Kovac dobremu plastickemu chirurgovi nesiaha ani po členky .

peter25

Neboj, nedokalici, chod za nim a povedz mu, ze si nespokojny, ze si chcel zmenu hlavne vonku, ze cele roky si chcel rovny nos, a ze ti na tom velmi zalezi. A stav sa, ze chirurgovia toto tu urcite necitaju, ti ludia su cele dni na salach a na toto nemaju cas...ja tomu teda verim. Hlavne nechlasci, lebo co tu pises niekedy je na hlavu, daj sa dokopy, mne sice moja opka dopadla dobre, a som stastny, ale neznamena to, ze sa to nemoze tebe podarit, a aj moj nos ma chyby, a niekto by ich mozno chcel riesit, ale ja nie...ja som rad, ze nemam na tvari to co som tam mal od 14 do 26 rokov.

Lucia203

Neviete či existuje ešte nejake Slovenske forum o nosoch okrem tohto a potom na ZZZ.sk? Lebo na tomto dobre referecie určite už davnejšie nema iba kedysi a na ZZZ.sk sa spomina velmi malo aj to sa len pýtaju kto u neho bol... A moc tam neodpovedaju

Michael86

A kovac nedokaze urobit pekný vonkajsi nos proste to nevie vnutorny mu ide lebo je orl lekar no ako plasticky chirurg patri medzi najslabsich na Slovensku

Michael86

Ale ja Kovacovi neverim este viac ma dokaličí a este po tom co som tu na neho pisal ?Co ked to citaju tie sestricky a zvestuju mu urcite to cita niekto lebo ked som bol na orl klinike spominali tam ze kovac ma dobre referencie na internete .

peter25

Tak ale mas to zaplatene ty somar, tak tu nevystrajaj a konecne sa chovaj jak dospely clovek, mas to platenu sluzbu a mas narok na opravu, tym ze budes chlastat, tym hov... dokazes.