Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Iba ti ho zmenšil, aspoň to ber tak že maš ten hrboľ menši a nie taky ako pred tým. Daj si čokoladu namiesto alkoholu. Alebo kofolu.

Michael86

Ano tie prve fotky su po opke a ta jedna posledna je pred zmena nieje ziadna ako pises s takym hrbolom ako ja mam po opke ludia chodia za plastickym chirurgom aby im to odstranil a nos upravil mne to plasticky chirurg vytvoril taky hrbol ten neschopný Kováč uz pred opkou som mal taky vnutorny pocit v sebe ,ze ho budem mat chut zaškrtit...A mas pravdu idem žit idem žit po starom kedze sa nic nezmenilo kkt mi mohol pomoct aj psychicky aby mi bolo lepsie no urobil opak hajzel jeden idem sa ožrať ...

Lucia203

Michael86 maš pravdu hrbolček tam maš nachvilu som si pomyslela že všetky fotky tam maš pred operáciou ale tie prve 4 su vlastne po, nie? Ten hrbolček čo maš teraz ty po operácii, tak ja som mala presne taký pred operáciou. Píšem ti pravdu nebudem ti tvrdiť že je dobrý ak je hrboľaty prepač, neda mi to. Ale je vlastne prirodzene hrboľatý :-), kde je aspon hrboľ menši. Nebuť smutný mna drži pri dobrej nalade vždy iba to že myslim nato ako pôjdem na reoperáciu počitam mesiace, dni kým už budem môcť isť a hlavne že ma chirurg neodmietol "opravovať" . Skus to ešte raz k inemu aj tak by sa skôr ako po roku isť na operáciu nemalo kvôli hojeniu jaziev... a do roka si našetriš zatial ži tak ako to maš je to prirodzene menej hrboľate :-) ako ma hocikto. Ale dlhy ho nemaš vôbec podla mna.
Na tom druhom linku som nenašla žiadne foto.

Michael86

A nech nikto netvrdoi ,ze tak ma nos vyzerat po plastickej operacii lebo vyzera presne naopak akoby plasticku operaciu potreboval Kovac nema cit pre estetiku a nevie urobit pekny vonkajsi nos na vnutrny mu mozem .......

Michael86

Peter to sa ani z daleka neda porovnat s tvojim dobre urobenym nosom tento moj je odflaknuty bez stipky estetickeho zasahu to je ta kovacova prirodzenost surova robota aj to neporiadna lebo hrbol tam stale je .

Michael86

Odfotil som to lepsim fotoaparatom je jasne vidiet ten hrbol je o trochu mensi nez predtym no stale je vyrazny tak uznajte ci to stalo za tych 1000e mat taky istý esteticky neupraveny nos ako predtym navyse so zle polamanymi bocnymi kostami a nesumernou spickou.wlist.sk

Michael86

Chod do pice Peter ty mas nos spravený dobre tak si spokojný a struhas tu frajera chod do pice ja mam tam hrbol a riadny o trochu mensi nez predtym a to je zmena ?Ze som chcel mat normalny nos rovný a mam tam aj tak ten hrbol ?Kovac nevie robit pekný vonkajsi nos tak to pochop uz konecne ja tu nepisem o malom hrbolceku ale o riadnom vyraznom ktory vidno j´hned na prvý pohlad idem to odfotit poriadnym fotakom a uvidis ,ze sa stazujem opravnene bude tu so mna robit choreho pal do pice