Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Som chcel zacat nový zivot s pekným novym nosom chcel som prestat pit aj by sa mi to podarilo dva tyzdne som nevypil ani kvapku no kovac to posral a ja nemam ten pozitivny impulz zacat zit kedze vsetko je po starom a to z coho som mal tie komplexy mam stale medzi ocami

peter25

Ja ti namiesto chlastania/mozno zijes v nejakom zapadakov, kde inej srandy nepoznate-bez urazky/ odporucam zavolat Kovacovi v pondelok a povedat mu, ze sa to nejak divne vyvija a ze s nim chces prebrat napravu. A skus fakt povesit fotku zpredu...

Michael86

Peter aspon vidis ,ze nevystrajam kvoli tomu ze mi nosna dierka neladi s kabelkou Kovac ma odflakol mozno to tu cital niekto z orl kliniky pred opkou a urobil to naschval ,ze si dal menej zalezat neviem preco ale odflakol to prepazku urobil dobre ale o to mi az tak neslo sa vystatoval ako sa natrapil s prepazkou no vonkajsi nos nechal hrbolaty tak naco sa trapi s jednou vecou ked druha bude na h.... a celkovy efekt tiez na .....

peter25

Ale musis uznat, ze co tu pises o smrti a chlaste nevyznieva zrovna normalne...hlavne sa nevykasli na to ist za nim a dones mu aj tie fotky, ci on vidi nejaku zmenu...hmmm, neviem co si mam teraz o tom mysliet

Michael86

No nic idem pit uz nedokazem viac zotrvat v takomto stave uz si ani neliecim nos kaslem na to len ci mi bude lepsie ked sa opijem ...Asi tazko isto mi prepne v takom stave stretnut Kovaca tak to by bolo jeho posledne

peter25

No, zrovna do zenskeho pohlavneho organu ma posielat nemusis, a teraz bez leukoplastu uznavam, ze Kovac sa zrovna nenamakal, ale zas, odporucam ti ist za nim a ziadat napravu zadarmo, nenechaj to tak. Pod tym leukoplastom to fakt vyzeralo normalne, tymto sa ti ospravedlnujem

Lucia203

Nedaš sem aj fotku nosa spredu? Ak chceš samozrejme. Ale rataj s tým že špička nosa ti odpuchne až do po pol roka aj nne tak po 4 mesiacoch nebola už taka tučna.

Michael86

Dokopy aj s cestami aj s liekami ma tento špás stál 1000e a neistu buducnost ci uz po financnej stranke ale aj existenčnej

Michael86

Preboha za 1000e mi ho zmensil co nemam peniaze a zadlzil som sa po krk ak by byval v mojom meste hned by som mu isiel buchat na dvere a rovno by ma policajti v putach brali to by bolo zadostucinenie.

Michael86

Este sa po operacii Kovac vystatoval ,ze ako sa chudacik so mnou natrapil ved vidim je to jeden neschopny chirurg