Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

Lucia - pravdepodobne to bude tým, ja som sa o Kovacovi dozvedela z jedneho ceskeho fora, kde Ceška uplne vyšilovala z toho aký nadherny nos jej Kovac urobil, ze odporuca kazdemu ist za nim az na Slovensko, vtedy som si povedala, ze je najlacnejsi a z vychodu na stred by som to nejak prezila, ved ten nos je na cely zivot, takze su aj spokojní ludia

Lucia203

Michael86
už si sa podrezal? :-).
Ja by som musela byť 4x podrezana po každej nepodarenej operácii. Ale som kludna povaha. vždy som ten rok prečkala do reoperácie s pomyslenim že musim isť znova lebo takto ten život nema zmysel ak by som sa mala za nos aj nadalej hambiť. To by som ani na žiadnu operáciu potom nemusela isť si poviem.

Lucia203

Maya_chic
neviem možno len sa tu už nikto nema dôvod pochvaliť aký im dr Kovač spravil krasny nos, oni nemaju dôvod navštevovať taketo fora, su štastní. A píšu sem v poslednej dobe iba všetci nespokojní tak si potom myslime že naozaj už nevie spraviť normalny nos. Mohol by tu napísať na neho niekto niečo pozitivne, že ma spravený nos od neho aký vždy chcel lebo takto to vyzera že mu to v poslednej dobe fakt nejde.
Ozaj neviete ake robi nosy dr Chovan v BA? O nom som v živote nikde nečitala a pritom môže byť super odbornik na nosy ak sa na neho nikto nikde nesťažoval.

Maya_chic

lucia - ako, ze nejdu nosy, ved ked mu to nejde, nech to nerobi predsa :( ja som tiez citala na nho same chvaly, bola som na 90% rozhodnuta, ze pojdem k nemu a teraz toto...robi minimalne zmeny ludom

Maya_chic

lucia - ako, ze nejdu nosy, ved ked mu to nejde, nech to nerobi predsa :( ja som tiez citala na nho same chvaly, bola som na 90% rozhodnuta, ze pojdem k nemu a teraz toto...robi minimalne zmeny ludom

Maya_chic

ja taketo reci nemozem citat, ale zrejme je to jedno, tebe keby sa stalo nieco ozaj vazne by si zrejme postupoval rovnako

ja neviem preco nejdes za psychologom, mas vela adrenalinu nespracovaneho v sebe, keby si sa dal dokopy, inak by si na celu situaciu pozeral s rozvahou, neviem preco ludia sami sebe skodia a robia unahlene rozhodnutia

je tu kopec iných moznosti, nie si jediny, kto ma problem, take pripady ako ty su ich tisice a nikto sa kvoli tomu nehadze pod vlak

ved zivot ma ovela vacsiu cenu ako nejaky nos, mimochodom nie najhorsi na svete

si predstav, ze raz budes mat rodinu, ktora ta bude mat rada a ty chces toto vsetko zahodit, nehovoriac o tvojej terajsej, ze sebecky sposobis sok svojim rodicom

diva_bara

Michal, neblbni. sa chces zabit len preto, ze nemas nos tip tip z kazdeho uhla? ved podla tych fotiek, co si tu daval, to nie je az take strasne, ako si ty myslis. mozes to s Kovacom aspon prediskutovat, uvidis, co ti na to povie a keby si nemal z neho dobry pocit, tak skus ist o rok k niekomu inemu. viem, zas dalsie prachy, ale ak ti to ma pomoct, tak to treba skusit. uprimne, velmi nechapem, preco mas take strasne pocity, ved podla mna vyzeras uplne normalne, fesak chalan, akurat mas trosku hrbol na nose, no a co? nemyslim si, ze je to take hrozne, len ty sa tak vnimas. viem, ake je to byt na totalnom dne, to mi ver, ale nech uz sa ti tvoje problemy zdaju neviem ake zle, netreba to nikdy vzdavat a treba verit a snazit sa o to, aby bolo casom lepsie. na tvojom mieste by som vyhladala odbornu pomoc a myslim to teraz naozaj v dobrom. kazdodenne utapanie sa v alkohole ti nijako nepomoze. vzchop sa, chlape! :)

Lucia, to je mi fakt luto, ze si bola u takeho blbca. je to smutne, ked takuto pracu robi clovek len pre prachy, odkruti si zakrok a viac ho pacient nezaujima. ved reopku by robil uz zadarmo, tak naco sa s nim este zahadzovat :/

Lucia203

K nemu už nechoď na opravu ani ja by som neišla, davnejšie sa tu písalo kde mu ani oprava nevyšla podla ich predstav. Takže u teba by si velmi riskoval. Našetri si peniaze a o rok choď inam.
Možno len posledne dva roky mu nosy moc nejdu lebo dovtedy boli iba same chvaly na neho... možno ho už praca tak nebavi ako kedysi.

Michael86

Ja uz nechcem aby mi nieco robil Kovac ked sa poziem na to co mi porobil hned ma prejde chut do vsetkeho ved mi nevedel zlomit bocne kosti ako mi chce nieco napravat ked bude treba zase lamat vsak ma este viac dokalici dost ,ze mam teraz na lici polcentimetrový vybezok...Dnes ma bola pozriet aj znama co ma viezla z bb tiez povedala ,ze to mam ist reklamovat sa citim ako nepodarený experiment ach do .......