Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

minnetka

Mishka,som na maili,na tom, z ktorého som ti napísala..
Kiky,ked som mala anorexiu,a dostala sa z nej,tiež sa telo ľahšie dostalo do normálu..snád sa to upraví aj teraz.Teším sa,že Tebe sa tak darí,verím, že si už za vodou:-)

misha

kiky, a kam sa večer chystáš? To je skvelé....tak si to uži..a dúfam, že sa Ti to tak veľmi zapáči, že budeš chodiť už každý piatok, aj za mňa...

kiky

misha:ahooj dufam ze sa mas dobre..ja dnes aj celkom hej..po dlhom case mam program na piatok vecer tak sa tesim:)
minnetka:no mozno to u teba nefunguje lebo uz mas nejak poskodene travenie tou B..neviem mne sa zdá že sa mi až tak nenafukuje..nehovorím že vôbec nie ale nie až tak

minnetka

Ahoj Mishka, to nevadí, napíš,ked budeš chcieť.-) Ako sa darí? No...od 1.11.som vracala "iba" trikrát...ani to som nechcela,urobila som to iba preto,že som mala veľmi nafúknuté brucho a chcela som si "prečistiť žalúdok" :-( Viem, blbý spôsob,ale účinný:-(( Inak sa mi vcelku darí, papám pravidelne, nie veľké porcie,ale také v reštike na obed, ráno cereálie,a večer nejaký cottage chees alebo jogurty. Až na tie zakopnutia to ide,páči sa mi,že telo dostáva nejaké vitamíny:-)
A Ty sa máš ako?čítala som,že zasa málo papáš..viem,že je to ťažké, mishi,ale telo POTREBUJE zniečoho fungovať..a mysli na to,ako sa teší,ked dostáva živiny a vitamíny dôležité pre život.
A ako v práci?

misha

minnetka, ajoj...Prepáč, že som ešte neodpísala na mailík, som strašná:-((
Ako sa Ti darí?
Kiky,
ajoj aj Tebe.

minnetka

Kiky, no neviem, ja pijem aj ráno nalačno vlažnú vodu,jedávam activiu jogurty, beriem acidophillus a pijem Acidko,ale aj tak mi nič nepomáha, bruško je stále nafúknuté,a mávam zápchu:-(

kiky

avinka:jesť pravidelne aby si telo zvyklo(odkedy tak robím tak to nemám až také strašné)..a jedz aj nejaké jogurtíky a tak..to prejde uvidíš..hlavne sa nestresuj a nezameriavaj sa na to

avinka

ahojte,neviete mi prosim niekto nieco poradit,co s nafuknutym bruchom???:/

to je hrozne,ved toho ani vela nezjem,a to co zjem,lezi mi to v bruchu..tlaci ma,akoby sa s tym nic nedialo..proste mam len nafuknute brucho(este ani do rana mi nevytravilo!)to preco?ako tomu zabranit:/ jest v mensich porciach?a viackrat? ach boze:/

thesiamee

Alternativa: ja sa vseobecne do netu az tak moc nerozumiem, tak keby si vedela ako na to, tak poprosimpodrobny navod:) inak mozem ti ho poslat ne mail a keby sa ti chcelo mohla by si ho nejak uverejnit... dakujem. nech sa nam vsetkym dari! pa.