Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

zuju

iris: Misha vela pisala o zlobe ppp, ale vies ako na to reagovala ona. Uz len sa modlit aby na svojom priklade pochopila ze sa to takto neda. Lebo inac neviem. Ja som sa na pade poucila a som rada. Ma pri sebe mobil?

iris

ano, je tam kvoli tomu,kiky. Lebo pri ppp moze zlyhavat hocico.a misha malo pila a plus prehanadla. Urcite by vam napisala dlhy prispevok,keby mohla o tom, aby ste nechudli a zacali sa liecit z ppp co najskor.necakat,kym bude zle a este horsie.
Nezabudnite!!! vsetkych velmi pozdravuje.

iris

Odkaz od mishi:
Lezim na urologii, oblickova kolika, skoro som umrela od bolesti.o 5 hod to zacalo.musela som na pohotovost.najkor obstreky, nepomohli.museli ma prijat+infuzky :(( aj sono+rtg :((
odkaz vsetkym na A+B : nezahravate si s ppp, lebo skoncite tiez na infuzkach.
Alebo este horsie!!!Pa

zaciatok

ja neviem proste uz som do toho zamotana asi rok...nikdy nie som so sebou spokojna dostatocne...ale neviem sposob ako sa da schudnut dostatocne a primerane rychlo..ach to su problemy coo?