Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

Alternativa

Anka,
nemusime sa v zivote nicoho bat, vsetko sa da vyriesit. Mozno najvacsim problemom sme kazdy sam pre seba. Ale to zvladame, ucime sa zvladat stale. Ak chces, napis, coho sa bojis...vzdy je moznost, na to nezabudni :D.
The,
uz si napisala svoj pribeh do komunity? Bolo by to fajn, urcite by to dievcatam pomohlo. Cez adminovu adresu urcite najdes cestu na zverejnenie. Alebo je kontakt uz uvedeny?
Ozaj, vsetky dievcata,
citate si aj clany v komunite? Ved su urcene pre Vas. Pekny den a zase je tu vikend :D

Alternativa

Kiky,
a ta jedna osoba si urcite aspon pomyslela, ak to aj nepovedala, ze opeknievas. A to nielen k voli krajsej postave ale aj iskricke v ociach. Zatial mozno len blika, ale urcite sa co nevidiet rozziari, teda ta iskricka.
Mishka,
co Ti poviem, len to, co aj ostatne dievcata. Takto Tvoj organizmus bude stale viac a viac havarovat. Nikto z nas nie je perpetum mobile, cize stroj, ktory funguje stale dokola bez dodania akejkolvek energie, hnacich zloziek. A tekutiny - caj hoci aj s medom /to si fakt dopraj/, mineralka, ovocna stava nemozeme povazovat za chody jedla, v ziadnom pripade. Su len nevyhnutnostou pre nase bunky, ale voda v akejkolvek podobe nie je pre bunky vyziva. Moja, verim, ze dnes to bude lepsie.

kiky

misha:prečo???prečo???Nechápeš že traba papať..to si zjedla veľmi veľmi máličko aj dnes..strašne málo..teraz nejde o kalórie ani o nič ale o živiny pre telo..to nedostalo takmer nič čo potrebuje..musíš začať papať a pribrať inak sa vyliečiť nedá nech akokoľvek budeš chcieť..ja som pribrala už 6 kíl a cítim sa lepšie naozaj a nikto si to ešte nevšimol(teda okrem jednej osoby)

anka

mishi,preco si schudla?vlastne to je jasne,vacsi vydaj energie ako prijem,ale myslim to inak...nechapem preco by si nemohla byt hoci aj tym najstastnejsim cloviecikom na svete,ktory si moze dopriat to,co chce(nemyslim tym len sladkosti)inak spravila som to co sme sa dohodli,ale az nabuduce sa budeme o tom rozpravat,tak sa bojim...

anka

zuju urcite je lepsie,ked su tu same povzbdive slova,ale este lepsie je,ak sa tak clovek naozaj citi,a mne bolo fakt vtedy velmi zle,tak prepac,ak som ti tym zhorsila...ja viem,ze chyba je niekde uplne inde a preto mam pocit,ze dakedy sa to neda,ale to sa skor neda vyriesit nieco uplne ine...

thesiamee

stves ma. teda ta bezmocnost, ze sa zase topis a ja neviem co robit. keby som ti mohla niekedy nejak pomoct tak sa urcite ozvi a ja spravim vsetko co je v mojich silach...:(

miška

thesiamee, ja to nechám radšej tak..napijem sa minerálky, nech si môžem dať o 19:30 zeleninku..Ale ďakujem.