Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

thesiamee

daj si ho s medikom, jedna lyzicka medu nie je jedlo a potrebujes ho aby sa ti dobre spalo a na vitaminy, ktore z rozku a jogurtu rozhodne neziskas...

misha

thesiamee, alebo si ho dám len samotný, bez ničoho, potom by som ho považovala za ďaľšie jedlo:-( Nechcem chudnúť, ale zasa sa bojím toho jedla:-( Včera som mala len jogurt a rohlík:-(

thesiamee

cajik s medom si dat mozes. ja ho niekedy nahradim umelym sladidlom. a bude to v pohode. ale vies ze robis koninu ked chudnes, vsak? len prosim nezmatkuj a papaj aspon takto a nech ti cajik chuti:)

misha

thesiamee, ajoj..Takže..ráno som mala jogurt activia, o 16:05 som mala asi 1/2 porcie špagiet a 20g cukríky. O 19:30 plánujem ešte zeleninu. Tá otázka je, či si môžem dať teraz čajík s medom, či to nebude už veľa? A schudla som 3kg- asi za týždeň..

otázka

Chcela som sa opýtať, aký máte názor na extrudované kukuričné, pšeničné výrobky? Ja ich totižto jem takmer na kilá. Priberá sa od toho, škodí to alebo aká je ich nutričná a kalorická hodnota. Ďakujem za odpoveď.