Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

Alternativa

Ahoj Mishka,
tu svacinu by som zaplnila ovocim, vyborny by bol banan, hrozienko. Do cca 11.00 hod. nase telo spracuje perfektne cukry, cize ziadne ukladanie do zasob nebude, len sa vyuzije energia.

misha

Porce při podváze
snídaně
7-8.30 h 2 ks namazaného pečiva či koláče, slazený nápoj
svačina
9.30-10.30 1 ks namazaného pečiva či koláče, ovoce
oběd
12-13.30 polévka či předkrm,
teplé jídlo - běžná porce podobně jako "hotovka" v restauraci + více přílohy, dezert
svačina
15-16 h 1 ks namazaného pečiva s ovocem / zeleninou či jogurt s pečivem či koláč s mlékem...
večeře
18-19 h - běžná porce podobně jako "hotovka" v restauraci + více přílohy
či studené jídlo: 3 ks pečiva s přílohou
2. večeře
20-21 1ks namazaného pečiva, či dezert.

misha

Běžná porce
snídaně
7-8.30 h 2 ks namazaného pečiva, nápoj
svačina
9.30-10.30 1 ks namazaného pečiva nebo jogurt
oběd
12-13.30 h může být polévka či salát, teplé jídlo - běžná porce podobně jako "hotovka" v restauraci polévka či předkrm,
svačina
15-16 h 1 ks pečiva či jogurt či koláč či ovoce či zelenina ...
večeře
18-19 h teplé jídlo - běžná porce podobně jako "hotovka" v restauraci
či studené jídlo: 2 ks pečiva s přílohou teplé jídlo
2. večeře
20-21 h ovoce či zelenina

Alternativa

Vikinka15,
nie som expert na stravu, ale urcite viem, ze pri liecbe z PPP v akejkolvek forme je treba papat pravidelne, aspon 5-6x denne. Vies, moja, na obed jablko ma stale charakter anorexie. Pozri sa, co si napisala o svojom jedle: "Ked som vstala dala som si paradajku a na obed jedno vacsie jablko a potom na olovrant som mala kapustu s troska fasirkou."

iris

mishe je smutno, chce ist domov,ale nemoze.teraz pisala,ze uz 2hod.place.nemoze zaspat,boli dusa a hlava.pozdravuje vsetkych.
verim,ze to vydrzi,lebo tam jej mozu pomoct,je pod dohladom lekarov a sleduju ju stale,ci papa.len ten smutok a zly spanok :(((
dufam,ze jej tie dni pojdu rychlo a pomozu dostat sa o krok vpred, ku zdraviu.

lenuska

ahojte..ak budete niekto hovorit s misickou nasou tak ju pozdravujte..zelam skore uzdravenie...nech sa cim skor dostane domenko...

iris

zuju,ma. ale ja cislo dam len ak ona bude suhlasit.isla spat a najblizsie s nou budem asi neskoro vnoci-ak nebude moct spat- alebo zajtra.ale jej mamina dala mail na teme ABrodicia,tak potom jej vsetky odkazy vytlaci.mozes vyuzit aj to.