Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

zuju

tak to pri mojich istych problemoch pochybujem ale davam si pol rok potom prazdniny a ked bude fajn poziadam o adopciu

zuju

baby prajem vam vsetko dobre do Noveho roka, vela trpezlivosti a sily pri prekonavani vlastneho handicapu, nech tu skutocne piseme ze sa nehanbime za to co sme zjedli ale v tom dobrom slova zmysle, nemusia to byt idealne jedalnicky to od nas nikto necaka, len pravdu a kazde susto navyse kazde podrzanie jedla v tele je pre nas vyhra, tak postupne neplaste sa. Vsetkym v Pezinku a v Blave i na inych miestach prajem vela

LadyOpium

včera osm cvičila a dnes osmn zase žrala mám zase kiklo hore od kontroly som dala no ako to rátam že nalačno mám tolko tak tri kilá boha a ona to nepovie nič a prito dobre vie že mám prejedenie aj miu

snezienka333

ahoj ladyinred,

som rada, ze ta tu znova vidim. Ako sa ti dari? Ešte stale maš strach z priberania, alebo sa ti s tym podarilo už nejako zmieriť?
Ja som dnes nahodou natrafila na nejake video o žene, ktora mala anorexiu, davali tam s nou rozhovor a kratko na to potom zomrela. To video ma total rozplakalo. Som si uvedomila, že už aj ja som mohla byť mrtva... Je mi tej holky fest ľuto.