Samoopalovacie mlieko

PROBLEM1111

Ahojte všetci !
Po dlhom čítaní som nedošiel stále k výsledku aby samoopalovací krém si mám kúpiť . Viete , leto je už tu a bledý = nepekný poradíte mi jednu značku na telo a na tvár aby som bol pekne hnedý ? nie žltý ani škvrnový ani oranžový . Prosím najdite si čas napíšte mi e-mail . Odmením sa Vám

zuzika 252

Samoopalovacie a tónovacie krémy sú neškodné z hľadiska zdravia, povedali mi to viacerí kožní lekári. Solárko spôsobuje rakovinu kože a to nie hned, a to sa neprejaví hned ale po pár rokoch.Je silnejšie ako slnečné žiarenie napoludnie na rovníku. Je to žiarenie podobné rengenovému a ani rengenu sa nevystavujeme zbytočne? A pozrite na také hviezdy ako madonnu a pod. vsetky sú biele. Lebo vedia o čom to je. Solárka sú nielen v anglicku, ale aj v iných krajinách zakázané. A nechcem nikoho urážať, ale kto tam chodí je negramotný tupec, lebo riskuje svoj zivot. a to doslovne. takzec rradsej sa baby natierajte.chcem vam dobre.

armia

ja som uz skusila vselijake samoopalovacie pripravky a uplne najlepsi je SUNDANCE s rozprasovacom z DM - stoji okolo 90 Kc, uplne lahko sa nanasa, staci ho len trochu rozotriet, pricom nerobi ziadne flaky. dve tenunke vrstvy a hned mam peknu broskynovu farbu a co je najlepsie - VOBEC NESMRDI tym samoopalovacim puchom ako vsetky.

zuzu 110

Ahojte mate este niekto take dobre skusenosti so samoopalovacim kremom nivea?? Chcem to skusit lebo som biela jak stena a nestihla som ist do solarka..a ako to treba pouzivat? je dobre urobit si predtym peeling a akym stylom si to mam natierat? vdaka

Baruš

chcela by som sa opýtať..dá sa s tónovacím telovým mliekom dosiahnuť rovnaký výsledok ako so samoopalovakom??...kupila som si
DOVE SUMMER GLOW...mate s tým niekto skúsenosti?

mellinda

Zatial najlepsie samoopalovacie mlieko, co som vyskusala, je Nivea Summer Beauty. Naozaj som necakala taky super vysledok. Opalenie vyzera uplne prirodzene, ziadne flaky. Predtym som mala Johnsons Holiday Skin a to bolo dost tmave. Navyse uz po prvom sprchovani islo dost dole, normalne isla hneda voda :) ale pri Nivei mi to normalne drzi aj vyse tyzdna pri kazdodennom sprchovani, fakt super vec. Navyse to potom aspon tak nesmrdi tou samoopalovacou latkou.

Zus

Ja si zajtra bezim kupit Nivea sprej :) Kamoska si to kupila vcera a po jednej aplikacii vyzera ako po tyzdnovej dovolenke a vyzera to uplne prirodzene a suvislo

liia

Čo sa týka solárka, tak môj názor naňho nie je veľmi pozitívny. Niekedy som tam chodievala, ale hoci som bola na oko pekne snedá, to štípanie a škriabanie pokožky a vytváranie vyrážok nestoja za to. Dekolt bol tiež naoko pekný, ale zblízka to bola jednoducho zošúverená koža a navyše mi na ňom ostali pigmentové škvrny a tom som chodila na kratšie doby s dlhšími prestávkami.Neverím tomu,že používaním tých prípravkov budete ochránení pred jeho škodlivým pôsobením,akurát krajšie zhnednete,ale za akú cenu? A čoraz menej sa mi páči umelo opálená a znehodnotená koža, tak ako aj umelé nechty. /Aj tie som niekedy nosievala, ale teraz mi to pripadá smiešne a gýčové./ Teraz radšej preferujem kratší pobyt na slnku, kde si na seba hodím UV filter 30, načerpám vitamín D a ešte popritom sa mi vytvoria nejaké tie endorfiníky.Takže ani solárko ani samoopaľovacie mlieko, ale primeraný pobyt na slniečku./Do solárka som chodila asi 10 rokov/ Toto je moja skúsenosť a môj názor.
Pekný deń

natalik

caute baby, u nas kocky v kancelarii chodia do solarka, ja som chodila min rok, nebol to sice ziady prevrat ale bola som pekne hnedasta....samozrejme po alergii, ktoru som ani neviem ako dostala cca pred 3rokmi, tak na to prve slnko, zaciatkom leta. Myslela som si ze solarko je ine, a somozrejme som sa vyhadzala, vsetko ma svrbelo, potom to preslo a bola som cele leto ok. co cert nechcel, tento rok, ako slniecko zasvietilo, som zase dostala alergiu, hlavne na hrudi a na krku, potom to preslo a v pondelok som sla do solarka a koniec, je stvrtok a stale ma hrud neskutocne svrbi a pomaha len fenistil, takze maminka solarko zatrhla a teta v lekarni povedala, nikdy viac, rovnako aj kozna. Len slnko a to sa natriet daylongom. asi take su moje skusenosti, preto rozmyslam nad samoopalovacim kremom, myslite ze je pre mna vhodny? inac mam takmer cierne vlasy, hnede oci, takze ziadna bledulka.