Samoopalovacie mlieko

besna

Ahojte kocky,

prispievam aj ja svojou troskou skusenosti.

Aj ja som chodievala asi 2 roky dozadu do solarka, ale asi som si v poslednej dobe viac vstupila do svedomia a zavrhla som ho hlavne zo zdravotneho hladiska. Inak som tam chodila aspon raz do tyzdna po takej 10nasobnej kure, s ktorou som zhnedla bo aj ja patrim k totalnym bleduliam :o)

Aj mne u mna sa prejavuje slnecna alergia, ale vzdy len s prvym slnkom, kedy moja pokozka nie je este zvyknuta na taky slnecny kupel :o) no ale nebudem sa tu rozpisovat o tomto...
Chcem len poukazat na pripravok s ktorym som veeeeeeeeeeeeeeeelmi spoko.

Pouzivam samoopalovaci sprej od LOREALU. Predavaju ho specialne na tvar aj na telo a dokonca som si vsimla ze maju aj novinku specialne na nohy, tu som este neskusala. ale inak pripravky su super. Nesupem sa z toho a ani nie som flakata.

Vecer ked sa odlicim a pouzijem krem, tak sa nastriekam s tymto sprejom a idem do duchen... Rano je efekt super...

Velka vyhoda ze sa nemusi rozotierat, takze si rovnomerne opalena. Pouzivam kazdy treti den a ked chcem byt trochen tmavsia na nejaku akciu tak š dni pred, kady den...

mellinda

Petka18, mne sa osvedcila Nivea Summer Beauty. Vydrzi aj po sprchovani, nerobi flaky a ked sa osprchujes, tak uz to tak nesmrdi.

petka18

AHOJTE. PORADTE MI DOBRE SAMOOPALOVACIE MLIEKO KTORE VYDRZI AJ KED SA OSPRCHUJEM, KTORE NEROBI FLAKY A HLAVNE KTORE VELMI NESMRDI AK TAKE VOBEC JE. DAKUJEM.

akostena

dievcata, a nerobia vam tie pripravky flaky na satstve? ja som mala z oriflamu summer bronze ci tak nejako sa to vola... a tricka som mala dost od toho spinave... napriklad ten NIVEA SPREJ viete mi poradit, ked si to clovek da, a vonku sa napr spoti, nezide to? alebo mi poradte nejaky odolny samoopalovak :-) ja som totiz tiez z radu bledul

KATKA666

Mám čierne vlasy, hnedé oči a som už veľmi pekne opálená do hneda, ako každý rok, až na niektoré časti tela (zadok a prsia) (pokožka na slnko vplýva veľmi dobre a nešupe sa, žiadne sčervenanie ale rovno zhnednutie pri používaní OF 10 príp. OF 15) chcela by som začať používať samoopaľovacie mlieko, príp. sa ním natierať až v zime ..neviem si však vybrať medzi DOVE a JOHNSONS... čo by ste mi odporučili?

luza

aj ja sa natieram samoopalowacim.ten Dove je fakt dobry len newiem čo mam urobit ked sa par krat natriem a chytam uš peknu farbu tak napr.ked si čistim zuby a namočim si ruky tak sa mi to na niektorych miestach zmyje...a po sprchowanie tiež..newiete mi nejako poradit.?dakujem

Tánička:)

ahojte...môžte mi niekto pomôcť?..som strašne biela...mám hnedé vlasy a modré oči..vôbec ma neopaľuje...a ak používam samoopaľovacie prípravky je to krásne, ale po určitom čase sa začnem šúpať ale nie na všetkých miestach naraz, preto mám potom fľaky..niekde svoju bielu pokožku, inde hnedú..diky..