Poriadny make-up

nelly15

Ja používam už 4 mesiac MISS-SPORTY odtieň 1 (light) a som nad mieru spokojná,dá sa rozotrieť aj ako krem,žiadne škvrny proste super =))

happi

ja uz zacinam byt mierne zufala,ze ten ,,svoj,, makeup nenajdem. Mam mastnu pokozku, s ciernymi bodkami, bez akne. Naposledy mi tu kocky poradili Oriflame- Matt control a nic moc teda. Okrem toho na nose sa mi zacnu robit z neho supinky, co vyzera uplne strasne. Pokial si ho dam po peelingu, je to fayn, ale ten si nechcem robit kazdy den.

laryah

ahoj baby,tak co sa rozsirenych porov tyka tak mne bol vyborny normaderm nocny od vichy.a zaroven by som sa chcela spytat ci ma niektora skusenosti s derma genesis od l oreal?co reklamuje p.cruzova:)dalej make up ja pouzivam dream satin a je mi veeelmi ozaj skvely.ale fakt len na jemne krytie,aj pory mi absolutne nevidno pod nim a vobec sa neotlaca nestecie atd.a puder zas som mala v lete true match od l oreal tu s hubkou a zrkadielkom a fakt bol po naneseni s hubkou ako make up.mne bol dobry.a na mastnu plet zas od manhattan clearface taky otvaraci s bledomodrym spodkom a priesvitnym vrchom(ma nenapada ako sa vola:)

crazygirl*

. dior..lancome .. a tieto bourjois.co su v parfumerkach. to su spice.. predsa len ,,to sa neda porovnat s maybelline , ci uz lesky na pery alebo makeupy..

majolenkkka

vision: kazdy si vychvaluje to co jemu padne najlepsie, a nie podla toho ze ci je to drahe. ja napr. pouzivam dva roky vichy, a je to najlepsi make up aky som kedy mala a to som ich vyskusala milion. napriklad mne avon vobec nesadol, robil mi mapy, divne oranzove odtiene, ale to neznamena ze pre nikoho nemoze byt dobry a zas naopak mu nesadne vichy. :) jasne ze je hlupost povedat cim drahsie tym lepsie, ale podla mna by kazdy mal vyskusat, aj taky aj taky, lebo to co nie je dobre tebe, moze byt dobre mne a naopak. :)

vision

robili sa testy make-upov a predstavte si, ze max faktor, vichy, shiseido boli daleko za avonom a maybelline. takze az tak by som ich nevychvalovala - vyssia cena neznamena lepsie.

www.stv.sk

crazygirl*

kazdemu vyhovuje nieco ine.. ked mate obidve mastnu plet, a jednej je dobry , tej druhej nemusi .. mozno bude mat plet podrazdenu , alebo jej jednoducho nebude vyhovovat, preto je podla mna dost velka blbost ak niekto povie.. : " .........., mne vobec nevyhovoval , zbytocne vyhodene peniaze baby , nekupujte, naslubuju vselico , a ..... " tak take to podobne .. taraniny ako nekupujte, NEUZNAVAM ! :) .. . NAPISTE KOLKO MATE , TYP PLETI , CIM SI HO NATIERALA a pod. a ci ma mastnu konzistenciu , alebo aku .. .a tak budete vediet.. kazda .. ci taky hladate,. a opiste ako vyzera cerstvo naneseny na pleti , a aku skusenost ste snim mali po par hodinach .. TAK BY TO BOLO NAJLEPSIE>... inak tu stracam cas v podstate.. ked tu take NIEkTORE vypisuju (co som uviedlla tie taraniny)