Poriadny make-up

papaja

ja som tych make upov uz vyskusala na mraky,neviem preco ale casto sa mi stava,ze mi nejaky sadne na zaciatku a o par tyzdnov uz nic moc...
tie naj boli asi od max factoru miracle touch a vcera som si kupila po precitani jednej diskusie taky penovy od Essence,nenormal lacny,je v DM a je fakt dobry takze uz nejdem vyhadzovat peniaze za drahe znacky a niekto chvalil od nich aj mineralne,vraj sa vyrovnaju Lorealu ale tie som tam nenasla :(

tekvicka

inak ja mam teraz dermacol taky s ruzovym vrchnacikom a kvietkami na obale (nie som zrovna zatazena na kozmetiku :) a s tym som velmi spokojna a este mam rimell stay matte alebo tak nejak a stym som tiez spokojna. ja sice nie som nejaky narocny uzivatel, ale pre mna su velmi dobre, prirodzene, nevyzeram ako maska a pritom mi to urobi velmi dobry vzhlad pleti, mam taku nic moc plet problematicku, rozsirene pory, mastnu a pritom suchu takze tak

alexa29

ahojte.

aj ja hladám práve vhodný make-up.lebo terajsí mi total zničil plet. Sqelý Max Factor mi tak rozšíril póry ze hroza a na vecer mam z neho vyrazky a mastnu plet.
Este aj mimické vrásky mi to prehlbilo.
A ked chcete naozaj zakryt aj nemozné tak si kupte dermacol ale ten tuhý v tube. Ale nepouzivat dlho len na priležitost. lebo znicí plet.
Teraz chcem skusit bud vichy alebo loreal. len dufam ze budu dobre.

anDreJuŠka

Ja mám teraz od Maybellinu: Dream Satin liquid. Stál približne cez 7€ (okolo 200 Sk) .. Veľmi Vám ho neodporúčam, ak máte mastnú pleť, pretože Vám vydrží LEN približne 4 hodiny a potom sa začne roztekať. A na nose sa mi z neho tvoria šupinky. Teraz rozmýšľam, že si kúpim od Maybellinu SuperStay .. Ale je tvorený z podkladového krému a make-upu. A dokopy majú 30ml. Čiže make-up má LEN 15ml ! .. A za 200€ sa mi to nezdá veľmi výhodné, takže neviem, či sa mi oplatí ho kúpiť .. Nemáte s ním niekto skúsenosti ? Ďakujem :)

jaqueline

Takze moja plet je normalna az mastna. Trosku aknozna plet s rozirenymi pormi a sem tam sa objavia aj nejake tie cierne bodky. Takze moje skusenosti>

1)ASTOR MINERAL MATCH - zatial najlepsi zo vsetkych, celkom dobre kryje, zmatnuje, ziadne pory nezbadate a plet je taka hladkaaa. A co je na nom asi to najlepsie je nanasanie, ziadne spinave prsty od make upu, stetec to spravi za vas (=
2)MAYBELLINE DREAM MOUSSE - penovy,pekne kryl, plet bola hladka, no nezmatnoval. No ja nepouzivam puder, mozno aj preto. Inak mu nemam co vytknut.
3)RIMELL COOL MATTE - tiez penovy, ale krycia schopnost je velmi slaba, zle sa nanasa a ani moc dlho nevydrzi. Jednoducho nic moc.
4)MAYBELLINE AFFINITONE - tak tento make up mi nesadol. Ani nevydrzal, posobil ako maska, urcite si ho uz nekupim.
5)AVON NESTIERATELNY MAKE UP - maska ako sa patri. Prisiel mi strasne tuhy.

BOBA053

JA POUZIVAM MANHATTAN, MAM DOST MASTNU PLET A TENTO MAKE UP JE ZMATNUJUCI, JE VYBORNY, JE VODEODOLNY A TYM PADOM MI NEMASTNIE PLET CEZ DEN, VOLA SA MANHATTAN OPTIMUM COVER RESIST.