Poriadny make-up

LILIII

lucinka33

ja som si objednala podkladovu bazu pod tiene Pearl -je super, kozmeticku kazetu ,pigmentove ocne tiene Bronze-no uchmatla mi ho sestra ale jej i viac sadol na mna bol moc vyrazny a pod stromcek dostala sadu stetcou
pacia sa i mne tak daco podniknem

Lucinka33

LILIII a s cim od NYX si spokojna? Ja mam od nich zatial len tiene, stetec, ceruzku a rozmyslam, co si este objednam, tak daj inspiraciu :) Urcite chcem este stetce, lebo su fakt super.

LILIII

papa...

neboj zaberie ,ked na moju zabralo..
a kozmetiku NYX som si objednala aj ja a zatial som nemala problem dosla OK

papaja

baby dakujem velmi pekne,pozriem to,na mimibazare som si este nic nekupovala,vlastne vcera som si zajednala veci od nyx ale aj tak to risknem,o tej maske som pocula same chvaly tak hadam to na tu moju slamu zaberie :)

Lucinka33

Dakujem, aj tebe pekne sviatky a aj ostatnym, co nas citaju! :) Ja som s Wonderom tiez velmi spokojna, najlepsi balzam, aky som kedy mala.

Lucinka33

papaja, ja ho kupujem v predajni v NR. ale dostat ho kupit aj tu: -odkaz odstránený- a 500 ml -odkaz odstránený-
Ta pani Silvie, co ho predava je seriozna, tak sa nemusite bat o peniaze. Kupovala som od nej Biosilk a bola som spokojna. Ako jedina mi pri nakupe na mmb zaslala doklad o kupe. To sa mi tam este nestalo a to som nakupila dost veci :)
Inak, pozeram, ze momentalne na Mimibazare neponuka nikto ten make-up Maybelline Mineral Power...

papaja

baby on bol len v zahranici,ved som sa tu aj stazovala,ze u nas nie je,ide ma urvat !(

kde ste objednavali ten gestil?tiez si to chcem kupit ale najblizsie je az v Martine v Tescu (vraj)