Poriadny make-up

ketinka

a aký odtien toho penoveho použivate??? Ja sa rozhodujem medzi NUDE a SAND,neviem ktorý aby nemal nadych do oranžova ani do ružova.... aký používate???

papaja

liliii

prekryl dobre,bol to taky tekuty make up,mal pumpicku takze v pohode aj z hladiska bakterii (nemnozia sa tak ako ked sa nabera prstami) a bol mineralny takze neskodil pleti,aspon tej mojej nie:)

papaja

zabka

ten maybelline minerals som aj ja kupovala v UK,tu som ho este nevidela a mas pravdu,bol super

aluska

konzistenciu to ma taku divnu,neviem ako to popisat..ako gel alebo taky sliz :))
ale plet to neupchava ani nic podobne a lahko sa rozotiera,mne vydrzi ta tuba tak mesiac a pol a to sa licim denne

Zabka,macka

Podla mna ma super make-upy znacky maybelline aj cenovo pristupne,hlavne svetle otiene su super,pretoze ja som uplna bledulka a vsetky znacky robia tmavsie aj tie uplne najsvetlejsie otiene,super je dream liquid,stay matte tekuty aj pudrovy ci aky a este mam aj puder so zrkadiellkom tiez fajn,a tiez mam teraz ale z nemecka taky u nas nedostat maybelline minerals ci ako uplne super konzistencia fakt odporucanm maybelline