Poriadny make-up

LILIII

...prosim o radu ked si nanesiem make up mam take drobne supinky je pravda ze mam suchsiu plet no ziadny krem - podkladovy mi nepomaha vzdy je to vidno /teda aky pouzivat make up?/

didi.....
a aky pouzivas konkretne od vichy ? mna zaujal DERMABLEND nepoznas ho ?

papaja

aluska

podla mna bol fajn,ako krytie nic moc ale pekne zjednotil plet a nebol hutny ako maska len skoda,ze sa velmi rychlo minul,kvoli tomu don viac nepojdem

NighT_iLLuSioN

didianka
aha no tak to bude teda problém... pôjdem do lekárne, spýtam sa za tú vzorku ale aj keby som sa rozhodla ho kúpiť neviem ako mi sadne na moju pleť keďže ja som bledá a veľmi málo makeupov mi sadne farbou... aj tie najsvetlejšie sú tmavé =( a keď to asi nebudem môcť ani vidieť...

strach

kvettinka!ahoj tak to mas pravdu.Zabudla som este k tomu dodat kremy si vzdy treba precitat na aku su plet niekto suchu mastnu podrazdenu ale ako vravis nie kazdemu to vyhovuje a mimochodom iba jeden make up s lorealky je dobry vies je to tazke pisat niekomu nieco radit kazdy ma inu plet sestra tieto znacky ma na haku jej sadne make up aj za 1 euro nema s tym problem ale myslim si ze v lekarni maju nejaky dermacol a je to nie celkom make up neviem co to je ale zaroven pomaha na akne vysusuje plet neviem nemam s tym skusenost a ja vichy neviem netaha ma to akosi k tej znacke viete mi povedat tie make upy maju aj nejaku kategoriu veku alebo paci sa mi pasuje mi a to je vsetko mam pocit vichy je pre starsie damy a aj kremy neviem mozno sa mylim.