Poriadny make-up

papaja

lillii

presne,ja som tiez chcela nejaky nenapadny ruz,paci sa mi aky nosi Jenifer Lopez,taky bezovo bledy,dufam,ze to bude aspon trochu podobne :)
tmave ruze mi nejdu k ociam a zas by som neprezila,keby som nemala na perach aspon cosi :))

make up som neskusala,od nyx chcem poobjednavat ruze,tie pigmenty a velmi sa mi pacia aj tie kompaktne tiene,k farbe oci je kazda paletka ina

lucinka

no presne tie korektory som myslela :)))
vraj su super,sakra,ze ja som to neobjednala naraz,som nevedela,ze to takto dlho chodi :(

skoda,ze sa to neda kupit normalka od niekoho priamo alebo kdesi v obchode u nas,to cakanie je nanic,za tri mesiace aj zabudnem,ze som cosi objednavala :)

33Lucinka33

Papaja, ten ruz vyzera pekne. Potom daj vediet, aky je, ked ti dojde. Tiez by som chcela nejaky prirodzeny, nenapadny, len sa bojim, ze vyberiem prilis svetly. Vyzerala by som s nim ako mrtvola, lebo som dost bleda :D Rozmyslala som nad odtienmi B52 a Herades. Prvy mi pride viac do ruzova, druhy viac do oranzova, ale na kazdej foto vyzeraju inak :) Tak sa neviem rozhodnut.
Ja som si objednala korektor urceny najma na vyrazky, ale z tohto druhu su aj odtiene na kruhy pod ocami. Pride mi tento concealer in jar, odtien Fair www.nyxcosmetics.com
Na balicek budes musiet cakat asi dost dlho, ja som prvykrat cakala asi 3 mesiace...

LILIII

popaja

tak nad tym ruzom som uvazovala aj ja napis ako ti sadol(:
dnes som si este objednala tiene
Runway Collection -Romance su krasne uz som ich videla
a make up si neobjednavala? trosku mam strach si objednat neviem ci mi sadne odtien ):
neskusali ste objednat make up ak ano napiste ci ste spokojne !!!!!

papaja

babeny ahojte ja som si objednala ruz Circe,kdesi som nan citala chvaly,taky bledy,nevyrazny ale ja si dost malujem oci tak mi treba taky slabsi no a este na skusku pigment Purple,chcem si objednat celu tu sadu 32ks len neviem,ako to vobec vypada takze najskor vyskusam :)
ako dlho trva kym vam to dojde?

Lillii
no ak ten gestil zaberie tak bingo,uz som nedufala :))

lucinkaaa
potom daj vediet ako si spokojna s korektorom,to je ten co sa da pouzit aj na tm.kruhy pod ocami?ak jo o tom som uvazovala aj ja :)

stetec potrebujem nejaky na bronzer tak to musim pozriet a objednala by som len teraz nemam kedy ist do banky urobit prevod tak asi az po sviatkoch

Lucinka33

Tak to tiez nebude nic pre mna :) Ani ja nemam rada vyrazne licenie, uprednostnujem "nahe licenie" :) Trblietky mi lezu na nervy, hlavne ked popadaju aj pod oci :)

LILIII

na moj vkus dost ale niekomu to moc sekne napr. mojej sestre tak neviem ako tebe, lebo ja nemem rada vyrazne licenie