Poriadny make-up

papaja

mne ta smajlicka pisala ze objednavala 25.12. a dojde to tak do 4 tyzdnov

Lillii

no ti poviem,ja som maniak na kozmetiku a tato ma dostala,fakt pekne vypada,a asi tiez ako ty ked je kde utahovat opasok tak prave na strave :D
no po sviatkoch sa to hodi tak ci tak nejest,takze budem stihla a vymalovana,bingo :)

lucinka

to si mozem vybrat hocico a oni mi to objednaju?to si mi ani hovorit nemala :DD

33Lucinka33

Oki, daj vediet. To ma dost zaujima. Mozno si objednala tesne pred uzavierkou a balicek skoro dorazil alebo to fakt od nej chodi skor :)

LILIII

no je ti neviem no z CR mi to trvalo asi tak cca. 2,5 mesiaca a od Smailicky 1 mesiac a par dni, preto neviem ci to bola nahoda alebo ako uvidim ako dojde tato objednavka od Smaj...
dam vediet

33Lucinka33

LILIII a teraz ti to chodi skor? Lebo ze Smajliicka aj tak objednava prostrednictvom Vladky z CR, tak je to vlastne jedno. Ci nie?

LILIII

papaja

je to na str.2 asi 10-ty obrazok od vrchu taka sada ocnych tienov a neboj penazenka zaplace !!!ale aka budes kocka !!!!a este neminies na strave "treba si udrzat i liniu no nie" (ha-ha) ja ak nekupim tak prejem

33Lucinka33

Neviem u koho na mmb objednavate, ale asi od Smajliicky ci ako sa vola :) Ja objednavam od jednej pani Vladky z CR, teraz odnedavna ma v SR zastupkynu prave tu Smajliicku. U nich si mozete objednat kompletny sortiment NYX, co je na oficialnej stranke NYXu. To co maju v ponuke na mmb nie je vsetko, to tam je len na ukazku pokial viem :) Takze si mozes objednat aj tu Runaway Collection a ine :)

papaja

Lilli
prosim ta tu runway collection si kde nasla?
na mimib.vidim len carribean collection ale ta je tiez pekna,normalka prvykrat tiene,ktore by som aj vsetky z tej palety vyuzila,nie ako inde,ze polovica je nepouzitelna
boze baby vy ste ma nalakali na ten nyx,to zas penazenka zaplace :)

papaja

lillii

presne,ja som tiez chcela nejaky nenapadny ruz,paci sa mi aky nosi Jenifer Lopez,taky bezovo bledy,dufam,ze to bude aspon trochu podobne :)
tmave ruze mi nejdu k ociam a zas by som neprezila,keby som nemala na perach aspon cosi :))

make up som neskusala,od nyx chcem poobjednavat ruze,tie pigmenty a velmi sa mi pacia aj tie kompaktne tiene,k farbe oci je kazda paletka ina

lucinka

no presne tie korektory som myslela :)))
vraj su super,sakra,ze ja som to neobjednala naraz,som nevedela,ze to takto dlho chodi :(

skoda,ze sa to neda kupit normalka od niekoho priamo alebo kdesi v obchode u nas,to cakanie je nanic,za tri mesiace aj zabudnem,ze som cosi objednavala :)