Poriadny make-up

Lucinka33

Baby, asi pred tyzdnom mi dosiel balicek s NYX. Korektor je fakt super, dobre pigmentovany. Spiralu som este neotvarala, aby mi nevyschla. Musim najprv minut tu terajsiu :)

biopich

mne je dobry ASTOR a odtienov ma habadej ja som sa nevedela nikdy trafit ale raz sa mi podarilo a uz kupujem len ten...

LILIII

mne pisala jedna pani ze pokial bude zaujem tak na mimi... da do ponuky MAC za dobre ceny pani Maria Kendrova (Popolka) treba to odsledovat

33Lucinka33

Prave pozeram, ze momentalne tie tiene od MAC uz na Aukre nie su. Ale myslim, ze ich o chvilu daju znovu do ponuky.

33Lucinka33

Ano, MAC :) Na mimibazare su fakt vysoke ceny a strasne slaba ponuka tejto znacky. Ale ja som ten tien mala zadarmo, pekne od nej :)
A inak aj na Aukre je v ponuke par pigmentov a tienov od MAC, ale fakt len malicko.

LILIII

to mi ani nehovor MAC???????
na mimi...som si dala vyhladat tuto kozmetiku a isla som oci nechat ake tam boli ceny -strasne vysoke-

33Lucinka33

Papaja, pokial viem, tak ano, cokolvek z oficialnej stranky nyxcosmetics :) Aspon u tej cesky Vladky to tak je. Fakt do mesiaca vam to dojde? Vau, asi najblizsie objednavam u Smajlicky :D Ale zas Vladka mi minule poslala ako darcek tien na oci od MAC, co mi hocikto len tak neda :D