zápach z úst...

neznamy

akinom007 mame asi rovnaky problem ...urcite bude vina niekde v hrdle pretoze ja to citim ked prehltnem slinu alebo si prejdem jazykom po zube ....cp stym je to strasne

ja:)

ahojte....skusali ste semienka z kopru...teraz je na to dobry cas su prave v case ked schnu...pozbierajte...nechajte visusit na papiery...a nadruhy den uz mozte zuvat...je to mozno zo zaciatku neprijemne...ale casom sa da zviknut...celkom to pomaha...ved predca co neurobit pre svoj ziarivi a vonavi usmev...mam s tim skusenost...

akinom007

farmaceutka1/ nic v zlom ale ked jej zatekaju hlieny tak jej nepomoze cistit si jazyk..
mam rovnaky problem koli tym zatekajucim hlienom, ja dodrzujem 100% ustnu hygienu (zuby umyvam 3 krat denne, pouzivam rano aj vecer medzizubne kefky v kombinacii so zubnou nitou, citim aj jazyk, pouzivam aj ustnu vodu a na prehliadky k zubarovi chodim 2x rocne, vsetky zuby mam poopravovane tak jak treba)ale sama viem a hlavne citim ze to nejde s tade ale odzadu od hrdla jak mi zatekaju tie hlieny.

enalisa

neznamy

ja som na tom tak isto uz dlhsiu dobu,stale som sa nevedela rozhupat,ale dnes rano som dvihla telefon a dohodla si stretnutie s obvodnou lekarkou aj so zubarkou,normalne som si myslela,ze sa od trapnosti prerpadnem pod zem,ale bola som prekvapena reagovali uplne normalne,myslim,ze ak sa o tom zmienis oni to beru ako samozrejmost, ako ked povies,ze ta boli v krku,ved to je urcitym sposobom choroba,tak som velmi zvedava,zajtra idem k tej zubarke a vo stvrtok mi spravi obvodna vytery a ked bude treba objednam sa aj na vysetrenie zaludka,hlavne nech sa toho zbavim...
inak ja som vyskusala vsetko mozne aj petrzlen,ale to je vsetko iba chvilkove...

neznamy

cawte ,tak aj ja mam tento problem je to nieco hrozne uz neviem ako to riesit ...asi zajdem za zubarkou a poviem jej o tom ale ta hamba boze musim to pretrpiet ....len sa bojim ci ma neposle za obvodnou to ja necem lebo sa pozna s mojimi rodicmi ...hamba ja necem zeby o tom vedeli ze mam taky problem ....kde by som zohnal petrzlenovu vnat ? alebo pripravky s chlorofilom ?nikto na okoli mi nepovedal ze mi PACHNE Z HUBY ale tak ja to citim aje to priserne citim to hlavne ked prehltnem slinu alebo ked jazykom prejdem po zube s kazom ...prosim odpovedzte nekto na moje otazky ...VEK :16 DIKI LUDKOVIA ...bojujte proti porblemom tohot typu

alena37

vychodniarka, neozvala si sa, ako si dopadla na steroch z hrdla, velmi by ma zaujimalo, ci sa ti uz polepsilo, ci ti konecne nejaky doktor pomohol...
tiez mam tento problem, a hlavne rano, ked sa zobudim, smrdim na celu izbu, ja neviem, co s tym, kazdy doktor ma vysmeje a nic nezisti, ako proti tomu bojovat? pomozte niekto, vobec neviem, ako si pomoct, zatekaju mi hlieny a velmi to smrdi. ja uz nechcem trpiet!!!

roman08

problem pastilky stozzon obsahuju chlorofyl ktory by mal pohlcovt pach ale myslim pokial to mas chronicke tak ti to nepomoze.