zápach z úst...

Magic322

Ked cloveku zapacha z ust dokaze na to prist aj sam ? Ci to citi len okolie ? Ked si dychnete na ruku cicite zapach ? Viem trosku blba otazka ale tak to robia vo filmoch a aj dakde to bolo pisane ze to mozete citit no ja ked dychnem necitim absolutne nic ale tiez mam pocit ze mi zapacha z ust podla reakcii okolia :(

labelo

ja som si bola kvoli tomu zapachu z ust dat urobit test na helikobaktera a zistili mi,ze ho mam,povedala mi lekarka,ze ten zapach je s tym spojeny,uz tri dni uzivam antibiotika a citim,ze sa mi to zlepsuje dokonca ten sa zapacha stara,dufam,ze sa toho uz zbavim

Michal654

Sedan ako si dopadol ? uz je to lepsie ? CHcel som sa spytat ci sa ti podarilo odstranit ten tecuci hlien bo teraz mam ten isty problem ja :(

radio88

ono to môže byť aj z čriev treba pravidelne chodiť na velkú potrebu ked je treba netreba často zadržovať stolicu a ked ste na veľkej treba pomaly a nie sa ponáhlať... lebo časom sa vam zatoxikuje organizmus z čriev a dostane sa to až k žaludku a robi to neplechu... ja som mal pocit že som si stale poprdkaval aj ked som mal prazdne čreva a nič zo mna nevišlo a ked som vyšiel z roboty po3rokoch zmenil režim upravil vyprazdnovanie problem zmyzol... preto niektorym pomaha activia lebo im upravi čreva... ja mam tiež ten povlak a rozmyšlam spraviť aniplesnovu kúru ktorá určite poriadnym vyplachom čriev niektore kliniky to robia za par korun odborne a poriadne...

neznamy

papkac co je to za sirup ten zo sladkeho drievka ? normalka sirup kotry riedis s vodou a pijes ? kolkokrat do dna treba pit aku ma chut co ? a kolko stoji ?

Papkáč

Niektorí píšete o potiahnutom jazyku, farba a umiestnenie povlaku je znakom, že treba niečo robiť s určitým orgánom, každé miesto je určené tak ako reflexné body na nohe, tak aj na jazyku, niektorému z orgánov.........

Papkáč

čo sa hlienov týka, kúpte si sirup zo sladkého drievka, ten rozpúšťa hlieny. POZOR : ak máte zvýšený tlak - zvyšuje ho a treba opatrne !!!

akinom007

ceky/ ja pitny rezim dodrziavam az moc, aj ustnu hygienu, ustne vody, umyvanie zubov, cistenie jazyka, medzizubne kefky..