zápach z úst...

RNG

oreganovy olej je velmi silna stiplava korenina, treba ho riedit aspon 100 ku 1 ba i viac. V kapsuliach je riedeny 9 ku jednej olivovym olejom a ak to je nq jemne sliznice este privelmi silne ale v zaludku sa to s jedlom rozriedi na znesitelne koncentracie, ktore povacsine ludi nedrazdia.
Ja osobne beriem 3x5 kapsul, ked na mna nieco lezie alebo kaslem.Lebo som poriadne nadvahu, az nad sto(tj nie docent ale nadcent)

karioll2

najlepsia diagnostika je gastrofibroskopia,prehltnes hadicu a popozeraju zaludok a dvanastornik
z liekov sa dava inhibitor protonovej pumpy,ako nexium,omeprazol a pod.

rodolfo

Biely povlak a zapach moze byt z plesne (candida). Po prestudovani na nete aj tu u RNG kupil som oregano oil vo forme softgel - silny protiplesnovy pripravok. Najprv som uzival vnutorne aj 3x3 tobolky denne - mam cca 96kg. Lenze to je malo, candidu treba vyliecit bez cukrovou dietou a probiotikami, to ale trva dlhsie. Skusil som teda vytlacit jednu tobolku na zubnu kefku a vydrhnut jazyk. Mozem povrdit o takmer bleskovu reakciu, povlak skoro cely zmizol a zapach s nim. Ale pozor, olej neriedeny moze byt pre niekoho priliz silny (horky a palivy). Uz predavany je riedeny s olivovym olejom, takze pre menej odvaznejsich ci precitlivelych odporucam zriedit. Samozrejme ide o plesne takze treba opakovat dennu kuru mozno aj mesiace. Najlepsie je znicit Candidu aj v crevach ci krvi, ale to je beh na dlhsie trate.

neznamy

karioll2 to moze byt moj problem toto pretoze ja citim ten zapach ked prehltnem slinu ...alebo aj ked z jazykom prejdem po zube a tak jemne dycham a citim to ..takze to je jeden problem a druhy povlak na jazyku ...asi ten smrdi alebo co ja nvm

rere

ja som mal v dospelosti reflux a vtedy, po kazdom jedle som mala pocit, ze sa mi to jedlo vracia spät zo zaludka. ale mne vtedy nezapachalo z ust. je to asi individualne

karioll2

vo vela pripadoch je zapach z ust sposobeny gastroezofaginalnym refluxom,cize zaklopka na pazeraku ostava otvorena cize je citit zaludok

neznamy

papkac pise: Niektorí píšete o potiahnutom jazyku, farba a umiestnenie povlaku je znakom, že treba niečo robiť s určitým orgánom ....lenze problem je v tom ze ja mam jazyk biely cely az vzadu ..a proste nvm si stym rady aj ked prehltnem slinu tak to si nasadte plynovu masku !boze uz sa toho cem zbavit

m4to

mam presne ten isty problem, kukal som na nete ale nic som zatial nenasiel, az na par priznakovv ktore nasvedcuju ze mam candidu, ale ked som zacal z dietov tak stale sa to nejako neprejavuje, takze nevem co to je, ale pojdem k obvodnej na vyter lebo mam aj hlieny v hrdle a biely jazyk.