zápach z úst...

neznamy

tak ked si komplet vycistim jazyk mam na nom takle hrudky
dost tazko sa cisti lebo povlak je az vzadu taze ma az napina pri cisteni

ved to skocit za doktorom ...velmi necem aby o tom vedeli rodicia aky mam problem a tak ...prave preto sa tam hambim ist
ale jak vravim pri cisteni jazyka citim zapach z tamat ale aj po umyti zubov po prehtani slin citim
ja si rano zuby umyjem ale do skoly idem so zuvackou v ustach ale aj to pomoze len jemne lebo prehltnutim sliny ...nemusim pokrtacovat

pockam si kym nebudem chory :D troska blbe ale snazim sa tomu vyhabat ...tam budem sam s obvodnou tak ona sa na to pozre popripadne ma dakde posle :)
ale cem to mat ´´z krku´´

katkakm

Skús to teda konzultovať z lekárom.Možno nájde nejaký zápal alebo ťa pošle na gastro.Za pokus nič nedáš.

katkakm

A z čoho sú tie hlieny, si chorý alebo fajčiar?Treba eliminovať hlieny, aj keď z nich to podľa mňa nieje.Človeku páchne z úst ak je hladný alebo má problém zo zubami alebo angínu a tak.

RNG

travenie sa napravuje kyselinami, enzymami, vlakninami a probiotikami.
Rozne rastliny mozu potlacat skodlivu bakterialnu cinnost v zaludku a ctevach, ale problem dobreho travenia nevyriesia(rozne esencialne oleje, ako tea tree, spearmint, pepermint, rozmarinovy,pertzlenova vnat,...)