zápach z úst...

zuzic

nie myslim ze pri polypoch nevyba biely jazyk. ale ci by aj mohol byt to neviem. ja co poznam ludi biely jazyk nemali

bugy

Aj mne zapáchalo z úst, bolo to z toho, že som mala plné dutiny polypov. tera v pondelok som bola už na druhej operácii. ja som si myslela, že to veľké množstvo hlienov súvisí len s alergiou, ale po CT vyšetrení zistili, že sa mi obnovili polypy v dutinách. Prvýkrát som bola operovaná pred 5 rokmi - robili mi vybočenú nosovú prepážku a odvrtávali mi polypy. Bolo ich veľa . plné dutiny a teraz to bolo opäť. Len dúfam, že sa viac neobnovia.

labelo

m4tQ
pri vysetreni ma nebolelo nic,len je to strasne neprijemne vysetrenie,stale ma napinalo,lekarka hovorila, aby som sa uvolnila a nadych- vydych,chvilu to islo,ale potom zase to napinanie a tiekli mi aj sliny aj slzy :-),trvalo to cele 3 minutky,dalo sa to vydrzat...
inak ptom ma bolelo brucho az do vecera take krce som mala,ale to nie kazdemu,niekoho som pocula,ze zasa bolelo chvilu v krku

m4tQ

Labelo, to gastro zaludka bolelo alebo to bolo ibha neprijemne, lebo co úpoznam ludi, tak oni vraveli ze to nevydrzali.

labelo

mne uz kvoli tomu zobrali aj krv zistili mi helikobaktera,vyliecili, ale zapach je stale,vcera som bola na gastro zaludka povedala mi lekarka,ze vyzera byt vsetko o.k este ma poslal ku krcnemu,tak neviem....

m4tQ

mna sestra doniesla vlakninu, takze teraz testujem ze ci to pomoze

inak ja uz som bol u obvodnej nech mi zobere krv ci nemam helikobaktera, ale nic nemam, cize neviem ci to neni nahodou candida, ale to ma zas nebioli brucho,

ale zistil som ze ked sa rano zobudim mam uolne vyschnute v ustach a boli ma pti prhltani, ale po takej hodinke to prejde, cize zapach moze byt aj vysusenou ustnou dutinov, ale u mna to neni lebo ja pijem vola a stale to pretrvava.