zápach z úst...

zuzic

kika mam ale len trosku...lekar povedal ze by to nemalo az tak vadit, na rtg bola dost vidiet, ale nikto mi nevie najst diagnozu s tym nosom tak sa aj toho chytam a ked budem moct dam si aj ju urobit. kedze nemam 18 tak estee nemozem. aj mne stekaju hlieny jak blaznive strasne mi vadia. hlavne ked sa v noci zobudim ze sa mi tazsie dycha alebo sa trosku pridusievam:( no daj ich von bude ti dobre:)

kika_

Mne krčna napisala na papier že ich mam tuhe a fixovane a ešte mi stekaju aj hlieny v hrdle. neviem čo to znamena ale ja ich aj tak nechcem

zuzic

:D ja presne to iste:) tiez stale zapalene:) ibaze u mna je to take zlozitejsie, mne sa zapaluju lebo dycham stale ustami a troska mi zafuci do ust tak sa mi zapalia pootm mam aj s hlasom a tak...nechutne su zjazvene, velke fuj:) vtedy sa ma pytal ze by mi ich vybral ale ked pocul ze to mam odvtedy co sa mi zle dycha tak povedal ze vybere len nosne a uvidime ci sa nezlepsi ale kedze sa dychanie nosom nezlepsilo tak je to rovnake:) ja si pojdem vybrat tiez neskor ked pojdem aj na operaciu nosa tak to skusim dat pri jednom:)

kika_

Aha tak som to zle pochopila :-) A prečo ti ich nevybrali keď maš s nimi problemy? Ja si chcem dať vybrať kvoli tomu že su vkuse zapalene. aj teraz a jednu mam väčšiu. taku trošku vystupenejšiu vomňn a druha je zase viacej vo vnutri zarovno hrdla. Dufam, že ma nebude krčna odhovarať ja ich nechcem keď su len na obtiaž hlavne kvoli tým čapom fuj :-)

labelo

ja som uz asi podstupila vsetko a stale mi zapach nemizne,lekarka s toho gastra mi dala Degan a Ortosan,uzivam to u 10 dni a nic....

zuzic

no tak v tychto gastroenterologickych veciach ti nepomozem:) ja ak niekedy tak to mam to od mandli kedze ich mam pravidelne zapalene...