Alergia na perie?

Príspevok v téme: Alergia na perie?
gugacik3

Ahojte, nevie mi niekto poradit,ako je to s alergiou,ak sa nebude liecit moze sa to zhorsit,alebo to bude stale rovnake: kychanie, smrkanie... Som totiz alergicka na roztoce, perie a prach. Pristahovala som sa na privat, velmi stary byt,je tu veela perovych perin, prachu(v skriniach stare kabaty-majitelky)a stary nabytok z doby mojej prababky. Vzdy rano vstavam s plnym nosom,kycham, tecie mi z nosa...No musim tu este skoro dva mesiace vydrzat. MOze sa mi to zhorsit?

stastnamimi

presne za kvalitne veci si treba priplatit, ale tak ja vobec nelutujem ze som do tohto paplonu investovala, oplatilo sa, som s nim spokojna..a co uz si si nejaky paplon aj vybrala?

rysavka45

fuuu to som necakala ze paplony su az take drahe, ale tak zase rozumiem vsetko co je trosku viacej kvalitnejsie aj viacej stoji.. bola som uz pozerat v nejakych obchodoch ale dnes pokukam este na internete predsa len

stastnamimi

moj paplon ten co mam doma stal okolo 100 eur presnu sumu si uz napamatam.. ale tak kvalitne paplony su drahsie s tym musis pocitat..a este zalezi aj z ktorej stranky si ho objednas..

rysavka45

a kolko taky kvalitny paplon stoji cca?? kolko si ty platila?? ja predsa len pojdem popozerat aj po obchodoch a uvidim ze co najdem..

stastnamimi

ja som si ho objednala z internetu.. ja vsetko objednavam len cez internet lebo to je pre mna pohodlnejsie a aj lepsie ceny su na nete ako v obchodoch..

rysavka45

tak to asi vyskusam, lebo je pravda ze doma mam paplony uz dlhe roky a urcite je v nich vela prachu, urcite aj to drazdi moju alergiu.. a kde si si kupovala antialergicke paplony?

stastnamimi

ja som mala podobne problemy ako ty.. alergiu na vsetko mozne ale raz mi kamaratka povedala nech vyskusam vymenit aj paplony za kvalitne antialergicke a vymenila som a zmiernilo to moju alergiu.. skus aj ty, mozno to pomoze..

stastna125

tak potom daj vediet ako si spokojna :-) ale myslim si ze budes a ze objednas este aj dalsie :-) ja uz som aj mamine s ocinom objednala a dam im to ako vianocny darcek :-)

ivonka133

Ja som tiež alergická na niekoľké vecí, ale po niekoľkých rokoch je to znesiteľné a alergi na perie mi dokonca zmizla:). Ale lepšie je sa liečiť,počula som že tvoj stav môže zhoršiť ak sa neliečiš.

Kýčera

Z tohoto si zúfala? Buď rada, že Ti ju zistili a že máš len DVE! A alergia na perie, to je veľmi jednoduchá záležitosť - odstrániť zo svojho dosahu perie a máš vyriešené. Takže už máš LEN a LEN JEDNU, už je to lepšie? Takže cica, svoju energiu, kt. vkladáš do zúfalstva, pretav do usilovnosti a začni si problematiku vyhľadávať a študovať. A študuj poctivo, nik to za Teba nespraví. Detoxikuj,...