Alergia na perie?

Príspevok v téme: Alergia na perie?
gugacik3

Ahojte, nevie mi niekto poradit,ako je to s alergiou,ak sa nebude liecit moze sa to zhorsit,alebo to bude stale rovnake: kychanie, smrkanie... Som totiz alergicka na roztoce, perie a prach. Pristahovala som sa na privat, velmi stary byt,je tu veela perovych perin, prachu(v skriniach stare kabaty-majitelky)a stary nabytok z doby mojej prababky. Vzdy rano vstavam s plnym nosom,kycham, tecie mi z nosa...No musim tu este skoro dva mesiace vydrzat. MOze sa mi to zhorsit?

Vikkii

Lenočka neviem ci ta sprava patrila mne alebo niekomu inemu kedze si nenapisala ziadne meno, ale tak tipujem ze asi mne, ci sa mylim? Ked som vyberala paplony do mojej domacnosri tak som si pozerala obidve stranky aj tu stranku scanquilt ale napokon som sa rozhodla pre tu druhu stranku a z tade ich objednala

daniellina

som tu dlhsi cas nebola ale fajn dakujem za stranku idem si to tam pozriet co tam pisu a uvidim co vyberiem a ci vyberiem nieco

Vikkii

Ahoj Erika, tvoja kamaratka ma pravdu. My sme z tej stranky tiez objednavali paplony a postelne pradlo a zatial som nemala ziadny problem, ani ked som ich dala do pracky

Laurina

daniellina

jasne ze ma, kazdy paplon ma na nieco priaznive ucinky. Tento paplon so striebrom odburava predovsetkym stres a dodava energiu a je anti alergicky. Vies co? Lepsie bude ked si to vsetko sama aj precitas a mas tam aj cenu napisanu, tuto je to napisane grasshopper.sk

Lenočka

Určite treba alergiu liečiť. Ja som mala Flonidan, Alvesco, pravidelne, lekárka ma liečila rok intenzívne a teraz užívam lieky už len výnimočne keď ideme s rodinou cez víkend na chatu napríklad. A hlavne Vymeň staré periny za anti alergické. Ja odkedy som vymenila za také, nebudím sa opuchnutá ako ropucha :D. Super sú tie so striebrom ja mám od scanquiltu a zatiaľ som nadmieru spokojná, tak snáď to nie je iba placebo ;)

Lenočka

Určite treba alergiu liečiť. Ja som mala Flonidan, Alvesco, pravidelne, lekárka ma liečila rok intenzívne a teraz užívam lieky už len výnimočne keď ideme s rodinou cez víkend na chatu napríklad. A hlavne Vymeň staré periny za anti alergické. Ja odkedy som vymenila za také, nebudím sa opuchnutá ako ropucha :D. Super sú tie so striebrom ja mám od scanquiltu a zatiaľ som nadmieru spokojná, tak snáď to nie je iba placebo ;)

erikalahka

Zeny, baby ktore ste tu. Potrebovala by som pocut aj vas nazor. Kamaratka mi spominala obchod grasshopper ze tam predavaju kvalitne paplony, postelne pradlo a ze tam maju aj uteraky a matrace. Je to pravda? Mate nejake skusenosti? Dakujem za kazdy nazor:-)

Laurina

daniellina

podla mna je dobry ten so striebrom alebo ten aloe vera. Ten so striebrom mam aj doma, tak to mozem aj z vlastnej skusenosti povedat ze som s nim spokojna. Len ten je trosku drahsi ako ostatne