Alergia na perie?

Príspevok v téme: Alergia na perie?
gugacik3

Ahojte, nevie mi niekto poradit,ako je to s alergiou,ak sa nebude liecit moze sa to zhorsit,alebo to bude stale rovnake: kychanie, smrkanie... Som totiz alergicka na roztoce, perie a prach. Pristahovala som sa na privat, velmi stary byt,je tu veela perovych perin, prachu(v skriniach stare kabaty-majitelky)a stary nabytok z doby mojej prababky. Vzdy rano vstavam s plnym nosom,kycham, tecie mi z nosa...No musim tu este skoro dva mesiace vydrzat. MOze sa mi to zhorsit?

severka1

jasne uz mi prisli, hned do troch dni som ich mala doma:-) a uz ich vyuzivam a mozem len povedat ze som spokojna s vyberom..o vela lepsie sa mi teraz spi.. uz zacal aj manzel vymyslat nech mu taky kupim, tak asi aj jemu objednam a bude mat teraz narodeniny tak aspon budem mat o darcek postarane :)

Laurina

Nemyslim si ze iba ty mas takeho, chlapi su vsetci asi rovnaky, aj moj je taky :) Aspon setrime na nom a ja si mozem dopriat :D ten keby ma videl co sem pisem by ma dorazil :D Ale tak ja som mu chcela paplon objednat, on nechcel tak ma smolu...

zdenka6

Laurina

Tak to potom chapem, vsak naco budes kupovat novy ked nepotrebuje. Ale tak chlapi celkovo asi ani nechcu nove veci ci to mam iba ja takeho muza? Tomu ked aj chcem nieco nove kupit tak mi to vzdy ofrfle ze naco. Potom sa vzdy pohadame a vykaslem sa na neho, vsak ked nechce tak ho nutit nebudem :-)

severka1

Ano hned som ich aj objednala. Vsak ked uz som bola pre ne rozhodnuta tak naco budem cakat. Som zvedava za kolko pridu, ale tak snad to nebude dlho trvat :-)

severka1

Tak to mas pravdu, ako sa hovori "nie sme taky bohaty, aby sme si kupovali lacne veci" :-) tak podla toho sa budem teda aj riadit a kupim im tie paplony. Aspon budem mat istotu ze ich potesia :-)

Laurina

:-) Ale neni to az take zle, neboj. Musi aspon sem tam posluchat :-) A tak on nepotreboval tak surne paplon ako ja, tak jemu som neobjednala. Mozno casom si to rozmyslim a objednam aj jemu nejaky.

Bibaa

Ten presne chcem aj ja :-) A uz som si zistovala kde ho maju. Nasla som jednu stránku www.holeyquilt.com z tadeto sa da objednat. Tak skus tam pozriet urcite tam bude aj cena toho paplonu napisana. Mozno aj nejaku zlavu budu mat, ale tak za kvalitny paplon sa ti oplati dat viacej.