neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

A my uz nemaaaame ceresne :( Ale mame jahody a hrach a kaleraby...A z kazdeho trosku.Ceresnovy kolac aj ja mam rada.Mnaaam.Vidis?Preco nebyvas blizsie.Ja tebe tej koprovky a ty zase z toho kolaca :DDD

radana

Ehm,videla som ta taaaaaam. :DDDD Si kocka si kocka si kocka-poznas tu pesenku,ne?A co sa tyka tej hubovej polievky,tak dostal tolko,kolko sa do neho voslo :D

radana

Ale ma to vyhodu,maly je teraz jak 5 penazi.U nas sa nezvykne zvysovat hlas a uz vobec ne kricat,ale raz za cas sa asi musi.Ma to efekt,musim uznat :DD

vitana

inak Radanka uz aj ja som mala ceresne :) aj kolacik som upiekla, padol len sa tak zaprasilo, takze dnes idem piect dalsi :)
btw na jednej fotke je aj moja malickost :))

vitana

he he, doooobre sa maju vsetci :)
som to nejak poplietla s tymi fotkami :) ale nevadi, aspon vidis ako ten moj vyzera :)
a ty mas co nove? detiska su dobre?