neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Teeeda Vitanka,ty sa tesis,ze od nas odides? :((( Ale jasnacka chapem,bude fajront a tebe sveta zit.Tak si uzi pekny dnik :DD

vitana

19 rokov? to je este malo na to aby pyskoval, ze mas povysavat!
No len mu daj poriadne moja, zasran jeden, este si z teba sluzku ide robit!

radana

Vitanka,syn ma za mesiac 19 rokov.To nezabudne poznamenat-treba mi uz v izbe povysavat..Tak mu na to poviem-nech sa paci,ruky ti chvala bohu narastli,tak sa do toho pusti... Ja som za,nech si po praci oddychne,ale lenocha z neho chovat nebudem. Janka,co sa tyka hribov,ja ich mam velmi rada a moj muz ich nemoze ani citit. :DDDD Tak preto varievam na viac krat :( Len ja si robim dvoju robotu...

vitana

co tam jedny hriby :)
Janka,ale my sme skoncili debatu o pusinkach pamatas si ?
tak co, padla apson jedna?
a nedam pokoj a nedam :D

vitana

Tak potom drzim palce Janka, nech vyjde prestup. a uznaju ti aj nejake skusky? ale nebudes musiet dorabat nejake predmety...ci hej?
Radanka, mne by sa tiez velmi nechcelo varit tri druhy....ta by som im dala bryndzaky a kto nechce ma smolu :D
zedla by som ich ja :D he he

jankaaa

no neviem, len ci to bude fakt rastik:-) ale minule sa mi fak pacil ked som dala moc cesnaku do spenatu, no mne to nechutilo a on si tak pochvaloval:-))))ale tak za dva tyzdne po skuskach si uz konecne spravime tie lasane:-)) a ako tak pozeram, mame toho dost spolocneho, co sa tyka jedla, len ja mam rada hriby a on nie