neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

Radanka, z toho co citam, mi fakt vychadza,ze sa velmi na teba spolieha....sak mamina ma odvezie.fuuu ja by som mu dala, lenochovi jednemu! u nas by mu to nepreslo, mama by mu tiez dala, kto to kedy videl cez den len tak lenosit pri DVD...
No ale aspon,ze si to tak nenechala :) kolko ma vlastne rokov? sice, to je asi jedno, niektori chlapi ostanu detmi na veky vekov :(

radana

Sak pockaj Janka,ked ty budes varit,som zvedava,jake bude mat rad tvoj muzicek Rastik,jake ty a ake kazde z deticiek :DDDDDD

radana

Jeej,halusky,dala si mi dobry napad na zajtra na varenie...Len ja ich musim robit vzdy na tri sposoby-muz jedava len bryndzove,starsi zase len kapustove a mladsi syn nezje ine len vajcove halusky.A ja zjem hocijake :DDDD

radana

No ale nevytocilo by ta,ked cely den vylihuje a oddychuje-dobre ja mu to neberem,chodi do roboty ale to chodi aj moj manzel,aj ja makam okolo maleho 24 hodin denne a nemozem sa od neho pohnut.A dnes cele doobeda kukal dvd-ecka a o 12,45 odchadza do roboty,lebo ich jeden kamarat vozi,proste sa skladaju na cestu autom,aby nemuseli autobusom. A uz bolo 12,50 a on si vylihoval na posteli a dopozeraval film a furt mi uz asi 10 minut hovoril-uz sa to skonci uz sa to skonci...A nie a nie ten televizor vypnut a vybrat sa do roboty.Tak som tam 12,50 nabehla vypla telku a bolo.Potom som mu povedala o pocite zodpovednosti..... a tak isiel a nezabudol sa na mna ocapit,ze on pol kilometra stiha prejst za tri minuty.For je v tom,ze ten kamos,ked tam nie su na cas ich necaka a odide prec a moj synator sa spolieha,ze ja nasadnem do auta a jeho lenivost zachranim a odveziem ho do roboty.Ale to je na omyle.Ine je,ked ich kamos nejde autom,tak ho samozrejme aj odveziem,aj doveziem,a to pri tom mu tam ide aj autobus,no to by musel vyrazat z domu uz pol hodinu skor.Tak asi tak je to...