zápaly, výtoky, zúfalstvo

Príspevok v téme: zápaly, výtoky, zúfalstvo
macka28

Prosím vás o radu, ak ste niekto mali podobný problém. Som po preliečení na chlamýdie, vraj u 80% prebiehajú bezpríznakovo, ja som mala bolesti i výtok. Výsledky z výterou a moču sú už ok, ale stále cítim pichanie v brušku, výtok je tiež, hoci iný. Myslím, že sú to kvasinky, ja sa z toho vyliečim, ale myslím, že je to ping-pong medzi mnou a partnerom. Prečo lekári neliečia oboch? Ako sa dá zistiť, či sú vaječníky zapálené? Na sone sa ma lekár spýta, či mi nenašli niečo na vaječníkoch, tak ako sa to vlastne zisťuje?

farmaceutka

Laktobacily jedz dalej, ale kup si aj vaginalne capiky s obsahom laktobacilov na vkladanie do posvy. V lekarni byva siroky vyber, porad sa tam.

janula9

ahojte.ja mam tiez uz rok problemy,zo zaciatku som mala vytok a hrozne ma to svrbelo.gynekolog mi dal nejake cipky a krem,pomohlo mi to ale potom sa mi kvasinky objavyli opat.a uz mi tie cipky nepomohli a to som bola u gynekologa asi 5 krat.teraz ma to uz ani nesvrbi ale viem ze vytok nemam ako pred tym...uz asi 2 mesiace jem laktobacily 5 a neviem ci mi to pomoze,nemate to nahodou niekto odskusane ci nestracam cas????

infekcia

pane boze baby neurazte sa ale vy kolko mate rokov?jasne chapem nikdy ste sa s tym nestreli ale aj tak...ved chodite na toto forum a predsa si aj precitaje..alebo si dajde do vyhladavaca biely vytok...a najde vam kopu diskusii aj rady od lekarov co je to...ved ked sa vam nieco nepozdava, vytoky, meskajuca menstrucia, dlhotrvajuca, velmi veke bolesti v podvrusku...tak preco nejdete k lekarke?ved ked vas boli hrdlo alebo mate teplotu alebo kasel tak sa nepytate co to je..ale ked sa jedna o taketo veci co aj same zhodnotite ze niesu v poriadku tak sa musite pytat a odkadat navstevu?ved jednoducho idem a hotovo...ved gynekologovia su tu na to...ako zubar na zubky a taaak dalej...viem ze nie je to zrovna prijemne vysetrenie ale tak zalezi vam predsa na vasom i zdravi vasich deti...

pomozte mi prosim

ahojte..prosim poradte mi....predvcerom som sa chystalaa prec na oslavu a sla osm na wc a nasla osm si na nohavickach taky husty biely vytok..tak som si sla vymenit nohavicky ale o cjvilku to prislo zas a takto to bolo asi 3 krat a zobrala som zrkadlo a pozrela sa ci nieco nenajdem a setko som tym mal apokryte tou bielou vecou tak som to utrela a potom zas...a vcera aj dnes s ami zda ze akoby tam mam taku hrcku alebo co a strasne sa bojim cita mt ieti fora ci tu o tom nieco nenajdem poradte mi prosim :(v pondelok by som mala ist na gyndu ale strasne s abojim :(a este to aj boli...:(moze to byt nejaka pohlvna choroba ked mam uz 2 roky jedneho partnera??odpovedzte prosim cim skor dakujem..som zufala :(

pancucha

mal niekto z vas pri chlamydiach aj znizenu imunitu, tak ze sa mu opakovane objavoval herpes, zvysena teplota, a zapaly hrdla a taketo podobne veci?lebo sa bojim ze to je hiv, tam su taketo priznaky ale tiez mam podozrenie na chlamose..dala som si spravit testy tak teraz zufalo cakam :(