zápaly, výtoky, zúfalstvo

Príspevok v téme: zápaly, výtoky, zúfalstvo
macka28

Prosím vás o radu, ak ste niekto mali podobný problém. Som po preliečení na chlamýdie, vraj u 80% prebiehajú bezpríznakovo, ja som mala bolesti i výtok. Výsledky z výterou a moču sú už ok, ale stále cítim pichanie v brušku, výtok je tiež, hoci iný. Myslím, že sú to kvasinky, ja sa z toho vyliečim, ale myslím, že je to ping-pong medzi mnou a partnerom. Prečo lekári neliečia oboch? Ako sa dá zistiť, či sú vaječníky zapálené? Na sone sa ma lekár spýta, či mi nenašli niečo na vaječníkoch, tak ako sa to vlastne zisťuje?

kirka

caute, neviete mi poradit? mam taky silny biely vytok, nieco plesnoveho typu. co na to zabera?nemam cas ist ku gynekologovi, lebo studujem v inom meste

mmm1

na zaciatku tejto debaty ste sa rozpravali o tom ze aj partnera ma preliecit gynekolog.mne moj povedal ze to robi urolog a ze on s tym nema nic spolocne.ze on mu nemoze urobit ziadne testy ani dat lieky.a urolog zas povedal,ze on tiez ziadne testy(ejakulat,vyter...) nerobi.tak ako to vlastne je?

fideralko

ahojte :)
ja mavam tiez vytok,vzdy si to preliecim nystatinovymi cipkami!je to antibiotikum! vzdy to zaberie! a vsak je to ping pong medzi mnou a mojim partnerom! tak som ho donutila natierat sa fungicidin om!
a nefunguje to!!! ide ma vazne slak trafit ked si chcem fajne zasulozit a nemozem lebo vytok :(:(:(

angelikascoobydoo

Hello! Zijem v UK a uz si neviem rady. Mam hrozne bolesti praveho vajecnika, ale najhorsie na tom je, ze krvacam asi dva tyzdne pocas menstruacie. Ked mi menstruacia skonci, bolesti vajecnika mi zostavaju.Uz som s toho nestastna, nedari sa mi otehotniet. Pred tym ako sa mi narodil syn mi gynokologicka liecila antibiotikami krcok maternice.Citala som nieco o penicilinovych cipkoch, ale neviem kde to dostat kupit.Kazda rada je pre mna dobra, dakujem. ANGELIKA

marcia

Ivka 1:Ja by som to hned vyskusala ale tu take ani nemaju,ja zijem v zahranici,u nas na slovensku sa to da kupit kde?Inak dakujem za odpoved:)

Ivka 1

Marcia bolo by dobré piť aloe džús s brusnicami a jablkom.Je zameraný na orgány v oblasti pánvy / gynekologické ťažkosti,močové ústrojenstvo,ťažkosti s prostatou u mužov/