zápaly, výtoky, zúfalstvo

Príspevok v téme: zápaly, výtoky, zúfalstvo
macka28

Prosím vás o radu, ak ste niekto mali podobný problém. Som po preliečení na chlamýdie, vraj u 80% prebiehajú bezpríznakovo, ja som mala bolesti i výtok. Výsledky z výterou a moču sú už ok, ale stále cítim pichanie v brušku, výtok je tiež, hoci iný. Myslím, že sú to kvasinky, ja sa z toho vyliečim, ale myslím, že je to ping-pong medzi mnou a partnerom. Prečo lekári neliečia oboch? Ako sa dá zistiť, či sú vaječníky zapálené? Na sone sa ma lekár spýta, či mi nenašli niečo na vaječníkoch, tak ako sa to vlastne zisťuje?

hello51

chcela bz som vediet mam 12rocnu dceru a ma zltakasty vytok,,a este y nejakeho dovodu ked len thak yatlaci nafukne sa jej vajecnik menzes este nemaa

hello51

chcela bz som vediet mam 12rocnu dceru a ma zltakasty vytok,,a este y nejakeho dovodu ked len thak yatlaci nafukne sa jej vajecnik

RNG

V Anglicku ten isty produkt , ktory ja predavam dostanete na www.hollandandbarrett.com, co je to jedna z maloobchodnych sieti (vyse 500 obchodov v UK) velkovyrobcu NBTY, od ktoreho jeho velkoobchodnu znacku kupujem aj ja.

RNG

Inac oreganovy olej(z divokeho oregana) je dostat aj na Slovensku a v cechach, na hrdlo su najlepsie kvapky, na potlacenie kandidoz a plesni v tele odporucam radsej kapsule, aby clovek dostal dostatocne mnozstvo tejto palivej koreniny do tela. Zaludok to palenie, ked nie je prazdny pomerne dobre znasa, ale na jazyk je to dakedy privela.
Odporucena davka je 3x2 zelatinove tobolku(obsah tobolky je 150 mg=3 kvapky oreganoveho oleja zriedeneho olivovym). A ked ich neviete najst, mozete sa obratit aj na moje predajne na Slovensku.

RNG

black kohosh a oreganovy olej nie su ziadne homeopatika, ale ucinne prirodne potravinove doplnky.
Tabletky oreganoveho oleja maju 2% oreganoveho oleja. Tekuty oreganovy olej je minimum 10%,,casto 30 az 50%, ostatok je olivovy olej. Rozdiel medzi ucinnostou je hlavne v percente riedenia, ale aj v percente aktivnej latky divokeho oreganoveho oleja-carvacrolu. Pestovane slachtene oregano(pamajoran) obsahuje carvacrolu primalo a jeho hlavna ucinna zlozka je ovela slabsi thymol.

blackcohosh

vranka,najlepsie by bolo zajst za lekarom, ved v UK su lekari+lieky zadarmo, ak mate zdravotnu kartu, ak nie, su tam kliniky, kde vas osetria zadarmo, alebo si poziadajte o eurokartu zo zdravotnej poistovni na slovensku, ale rada ti poradim, ja som mavala cely svoj zivot same vytoky a bolesti, teraz byvam v zahranici a odvtedy mam pokoj, pretoze som zacala pouzivat homeopatika, Black Cohosh, myslim po slovensky je to plosticnik, potom oreganovy olej, ale nie v tabletkach, ten je hrozne slaby, alebo vytuchnuty, oreganovy olej v tekutom stave, zozenies to v kazdej lekarni v uk, kedysi som byvala v uk a viem, ze v lekarni maju vela bylinkovych lieciv, pouzivajte tie preparaty obaja, ak vam nepomoze do 5 dni, radsej chodte k lekarovi, radim ti z vlastnej skusenosti, vela stastia

vranka

Ahojte mam problem s vytokom,na pvvy pohlad ako tvaroh. Bolesti nemam iba po sexe nas s partnerom trapi stipanie. Je to velmi neprijemne. Poradit potrebujem hlavne v tom ze zijeme v UK a neviem si dat rady, co na to pouzit. Robili mi aj vysetrenia a vraj je vsetko o.k a lieky nepotrebujem. dakujem za kazdy prispevok