zápaly, výtoky, zúfalstvo

Príspevok v téme: zápaly, výtoky, zúfalstvo
macka28

Prosím vás o radu, ak ste niekto mali podobný problém. Som po preliečení na chlamýdie, vraj u 80% prebiehajú bezpríznakovo, ja som mala bolesti i výtok. Výsledky z výterou a moču sú už ok, ale stále cítim pichanie v brušku, výtok je tiež, hoci iný. Myslím, že sú to kvasinky, ja sa z toho vyliečim, ale myslím, že je to ping-pong medzi mnou a partnerom. Prečo lekári neliečia oboch? Ako sa dá zistiť, či sú vaječníky zapálené? Na sone sa ma lekár spýta, či mi nenašli niečo na vaječníkoch, tak ako sa to vlastne zisťuje?

cam

mila macka28 mam tiez chlamidie a viem co prezivas.nikdy predtym som nebola u urologa ale chytila som otrasneho nejdem menovat k liecbe mi nepovedal vobec nic len mi predpisal lieky.jednoznacne ich musi tiez uziva aj partner. mojmu nerobili ziadne vysetrenia jednoducho po mojom zisteni dali lieky aj jemu.Rada obycajnymi ATB je liecna uspesna na 52% k ATB treba uzivat aj Wobenzim- aby sa liecivo dostalo ku zapalu (uspech liecby 81%], dalej chlamidil priti zapalu-je cisto prirodny a probiotyka napr biopron - aby vam ATB neznicili celu crevnu mikrofloru.
ja uzivam vsetko teda okrem wobenzimu lebo o nom som sa dozvedela az dnes.mala by som mat uz po liecbe ale priznaky sa mi opat vratili a ja mam pocit ze sa mi to vracia alebo ze su tie svine proste rezistentne.Som velmi zufala.s priatelom dodrziavame vsetky podmienky nespime spolu 3tyzdne.chcem ist v stredu na krv ale mam velke obava hlavne koli mojim priznakom ze mi to nezmyzlo.
prosim najde sa tu niekto kto vie ako sa postupuje pri rezistentnych chlam.???

anonym_9643

ahojte ja som mala podobný problém s hrudkovitým výtokom a moja gynekologička mi dala tabletky aj pre mojho partnera, kt. ich však nedobral všetky a tak sa to vratilo, druhy krat mi ich uz nechcela predpisat tak musel ist k urologovi. najprv nechcel ale ak mu zalezi na vasom zdravi tak to prezije, nie je to nic strasne. staci ak prinesie papier od vasho gynekologa s diagnozou a ten mu na to predpise take iste lieky... takze ak sa nechcete trapit kazdy mesiac tak je to jedine riesenie.

RNG

Citricidal mozno najst na internete v cechach. V Bratislave mame GSE, ale este nie je schvalene na predaj. Informacie na CENSORED

RNG

Jestvuje vyrobok na trhu zo semien grapefruitu.Vola sa citricidal. Tiez jeho obmena GSE.Podla vyrobcu 5 kvapiek GSE=3 kvapky 60% citricidalu do pol salky vody na vyplach by to malo vytlct kvasne infekcie, a pravdepodobne vacsinu inych tiez. Citricidal je silne antibioticky a antimykozny. Posobi casto aj tam, kde zlyhaju synteticke antibiotika(napr vankomycin a pod, ucinne na stafylokokus aureus rezistentny na antibiotika)
GSE je aj pitne v koncentracii 15 az 30 kvapiek na pol litra vody pri roznych chorobach.

47474

mna trapia vytoky huste ako tvaroh. Trochu to aj zapacha. a bolieva ma aj v podbrusku, ale nie velmi. Nemam chut ist zase ku gynekologovi, ktory mi zase predpise tabletky na vkladanie alebo kremy. Asi je to fakt o tom, ze sa musia liecit obaja partneri. Priatel nema ziadne problemy, len ja. Vzdy sa preliecim a potom je to tu znovu. Pokym som bola panna, taketo problemy som nemala

zuzka222

Ahojte.aj ja som sa uz par krat liecila.teda viac nez par krat.a moc to nezabera.len na nejaky cas a potom sa to zasa vrati.som z toho uz unavena.ale ja mam iba vitok,ziadne svrbenie ani palenie.ale predca mi to zneprijemnuje zivot.aj partner sa musel zacat liecit lebo ma problemi uz aj on.tak teraz neviem ci to nahodou nedostal odomna.ALE INU NEMA.SME UZ ASI ROK SPOLU V ZAHRANICI.takze si myslim,ze aj ked sa budem liecit,vrati sa to vzdy.ked sa to raz objavi,uz sa toho tazko zbavit.a komu sa to podarilo nech mi napise ako.budem velmi vdacna.cavo

petronela

Ahojte chcem sa opytat ci ma niekto take problemy ako ja avedel by mi poradit.menštruaciu som uz dostala asi pred rokom ale stale mam medzi menzesom vytoky...je to normalne asi nie???vedel by mi dakto poradit??? Dakujem

Ivka 1

Candida albigans je kvasinka,ktorá žije v našom
čreve od narodenia.Telo si za normálneho stavu
kontroluje v akom množstve sa vyskytuje.
Problém nastane jej premnožením. Môžu to
spôsobiť antibiotika,ktoré zničia vaginálnu
mikroflóru.Môžu to spôsobovať aj parfémované
mydlá alebo sprchové gély. Tie narušia kyslé
prostredie v pošve. To nás chráni pred nepria-
znivými vplyvmi. Nosenie bielizne z umelých
tkanív tiež nie je vhodné.Priznakmi kandidózy
sú: bolesť pri pohlavnom styku,močení, svrbenie,
hustý biely niekedy až hrudkovitý výtok.
Čo teda s kandidózou či už akútnou alebo
chronickou ? Lieči sa modernými antimykotikami,
či už na vkladanie do pošvy alebo užívanými
ústne v tabletkovej forme. Liečiť by sa mal aj
partner. Inak sa už vyliečená pacientka nakazí
znovu. Jedným z nápomocných riešení je aj
protikvasinková diéta. Vyradiť z jedálného
lístka sladkosti,výrobky z bielej múky,lúpanú
ryžu,sladké malinovky. Obmedziť kávu.
Zaradiť by sme mali vo zvýšenej miere jogurty
s probiotickou kultúrou / čím menšia trvanlivosť
jogurtu,tým väčšia pravdepodobnosť živých
probiotických kultúr/,výrobky z celozrnnej múky,
bylinné nesladené čaje. Účinné je aj zvýšené
konzumovnie čerstvej cibule a cesnaku.
Okrem klasických medikamentov existuje aj
celý rad produktov na prírodnej báze,ktoré
obnovia mikroflóru v pošve a eliminujú aj
nepriaznivé účinky chemicky vyrábaných
antimykotík.

335

Ahojte baby! Chcela by som sa vás spýtať a zároveň poprosiť o radu. Mám stále výtok, svrbieva ma pošva. Co to môže byť? Dakujem