zápaly, výtoky, zúfalstvo

Príspevok v téme: zápaly, výtoky, zúfalstvo
macka28

Prosím vás o radu, ak ste niekto mali podobný problém. Som po preliečení na chlamýdie, vraj u 80% prebiehajú bezpríznakovo, ja som mala bolesti i výtok. Výsledky z výterou a moču sú už ok, ale stále cítim pichanie v brušku, výtok je tiež, hoci iný. Myslím, že sú to kvasinky, ja sa z toho vyliečim, ale myslím, že je to ping-pong medzi mnou a partnerom. Prečo lekári neliečia oboch? Ako sa dá zistiť, či sú vaječníky zapálené? Na sone sa ma lekár spýta, či mi nenašli niečo na vaječníkoch, tak ako sa to vlastne zisťuje?

RNG

Black cohosh, najdi si v slovniku vyznam slova "dotacia"
Pokial viem je to opak zarobku. Ja som este ani halier zo Slovenska nedostal a posielam tam hromady doplnkov a aj peniaze, aby mali cim platit vyplaty a najmy za priestory.
Takze ma falosne obvinujes zo ziskuchtivosti a to sa rovna sudnemu vyrazu "defamacia" cize zamerne poskodzovanie charakteru.
Tu sa nejedna o "udavanie" na sude ale o zakonne odskodnenie za tebou napachanu skodu na mojom mene.
Ja totiz nie som anonymna osoba, ako ty, moje meno je v registracii firiem na Slovensku viacnasobne a moje renome je zatial bez skvrny.

aloe

smoolinka06:určite je tam zápal,bolesti pri cikaní čiže rezák môže viesť k zápalu močových ciest.Ak to chceš riešiť prírodnou cestou,ozvi sa, včelí propolis je na to výborný a nielen ten...duratnakatka@zoznam.sk

blackcohosh

ja nikoho neosocujem, rng ceny nepoznam, len si to tu citam a nenachadzam slov, ako by tieto stranky patrili rng, ktory tu "predpisuje" kazdemu bylinne pripravky, dokonca uistuje ludi, ze to mozu najst v jeho obchodoch, to je uroven!
"pekny" sposob zarobku,a ty, ze mna chces udavat? zaco? ze ty sa obohacujes cez tieto stranky? a ja na to poukazujem?
ak cast tvojho zisku ide na tieto stranky tak sa ospravedlnujem, a ked tieto stranky patria castou tebe, preco to tu niekde nie je napisane? tieto stranky su podporovane ....

blackcohosh

smoolinka06, skus si kupit v lekarni specializovanej na homeopatiu Black Cohosh, pytaj si to po latinsky, Cimicifuga racemosa v granulach, alebo v tekutom stave, roztok sa berie v kvapkach ustami, mne pomohol pri mimomenstruacnom krvacani a pri silnom menstruacnom krvacani, a hlavne by som ti doporucila zajst na gyndu, nech ti urobi sono a vyter z posvy na kultivaciu

smoolinka06

MAM MENSTRUACIU US 6DEN ..,A STIPE MA.....MAM BOLESTI PRI CIKANI..!PROSIM POMOZTE MI !!!NEVIEM CO TO MOZE BYT

RNG

Blackcohosh. ja nemam ziadne tabletky oreganoveho oleja ale 50% divoky oreganovy olej zmiesany s olivovym v zelatinovych tobolkach.
Keby si si poriadne prezrela cennik na mojej stranke na nete, videla by si presne zlozenia produktov, ktore dovazam.To je jedna z podmienok na ziskanie GMP certifikacie-presny obsah ucinnych latok.
Kedysi boli na trhu tabletky a kapsule v USA s obsahom 2% oreganoveho oleja, ale som ich nevidel uz aspon 10 rokov. Samozrejme by som ich neobjednal na seriozne pouzitie a definitivne neodporucal.
Dovazam a odporucam len prostriedky v klinicky ucinnych davkach.
Kedze ma tato moja cinnost stoji hromadu vzacneho casu nehovoriac o peniazoch, ktorymi dotujem moje obchody, rozsirovanie nepravdivych informacii povazujem za utok na svoju osobu(defamacia) a ked neprestanes, budem sa branit nastrojami, ktore mi legalny system aj na Slovensku dava do ruk.

blackcohosh

este dve dobre rady:

oreganovy olej sa nesmie sa pouzivat pocas tehotenstva, privolava menstruaciu, ani pocas menstruacneho cyklu, vyvolava krce v maternici,

Black Cohosh zase oddaluje menstruacny cyklus, zoslabuje menstruacne krvacanie a krce pocas mestruacneho cyklu,

Black Cohosh je odporucany zenam, ktore maju problemy s pocatim, alebo prekonali potrat.

blackcohosh

Black Cohosh, latinsky Cimicifuga racemosa, je homeopatikum podla Boiron a Hell, v slovenskych lekarnach ho predavaju v kvapkach alebo v tabletkach od Heel, v granulach a v kvapkach od Boiron, pod nazvom Cimicifuga racemosa, ktorym doverujem a nikdy ma nesklamali

nedoporucujem kupovanie oreganoveho oleja v tabletkach, ucinok tabletiek je slabulinky, su na NIC, nemaju ziaden ucinok, RNG ho asi ma prebytok na sklade a musi sa ho rychlo zbavit, tak tu kazdemu "predpisuje" oreganovy olej v tabletkach, v amerike tento produkt nikto nekupuje, je to policovy leziak, ponukaju ho za znizene ceny a stiahnu, ak ho vobec stiahnu z regalov, az po uplynuti doby platnosti, ja pouzivam oreganovy olej 10 rokov, pouzivam ho na chripky, nachladenia, kasel, nadchu, olej ucinkuje okamzite, tabletky zaludok najprv musi rozpustit, co trva dlhsie ako kvapky, v ktorych nie su ziadne prisady ako v tabletkach, jedna tableta oreganoveho oleja sa rovna ani nie 1/2 kvapke, ja sa tu nesnazim predavat svoje produkty, nepisem to pre svoj osobny prospech vycisleny penaznou hodnotou, ale sa delim so svojimi skusenostami, skuste si to sami porovnat, oreganovy olej v tabletkach stoji o 1/2 menej ako kvapky na americkom trhu,oreganovy olej v tabletkach mi nikdy nepomohol na kandidozu, cena oreganoveho oleja stupa s vyskou koncentracie a aj vtedy, ak je to bio produkt.

alma

Na ženské choroby je dobrý výrobok z firmy Sunkins InGelLady.Obmedzuje výskyt mykóz,urologických i gynekologických problémov.Pôsobí aj preventívne proti krčovým žilám.Odporučuje ho používať aj MUDr.Ondřej Nývlt.Skúste

sedmikraska

ten oreganovy olej mam doma-tekuty aj kokosovy. Mavam casto zapaly, ako ho mam aplikovat a v akom pomere alebo cisty?