Svrbenie konečníka

Ivana_21

ahojte, mam aj ja otazku, mna tiez svrbi konecnik uz asi rok, ale som si 100%-ne ista, ze mrle to nie su, lebo som sa na to preliecila, kvoli podozreniu, ze prave tento parazit mi sposobuje denny diskomfort. po vybrani liekov (vermox) vsak problem zotrval. strasne ma svrbi zadok (skor steny ako otvor, cez den sa to ako tak da kontrolovat, ale v noci sa pravidelne doskriabem do krvi, potom si to musim natriem framykoinom, aby sa to zahojilo, ale opakuje sa to kazdy den, takze sa to nema kedy zahojit. prosim vas, vie mi niekto povedat, co to moze byt? dakujem

Vierrra

Mala som podobný problém, trval skoro dva roky. Bolo to neznesiteľné svŕbenie počas dňa ale i v noci. Kto to nezažil, ten si to vie ťažko predstaviť. Skoro dva roky som sa poriadne nevyspala. Používala som všetko možné , hľadala som pomoc aj cez interneta nakoniec mi pomohla obyčajná zinková masť, s ktorou som sa po osprchovaní natierala ráno i večer. Po týždni jej používania svŕbenie zmizlo a dúfam, že sa už nevráti.

klaviristkax

Ahojte,
Už asi rok trpím svrbením konečníka,svrbenie však pretrváva vnútri,nie okolo konečníka....Zašla som k lekárke,testovali mi stolicu,nič nenašli,na kožnom mi dali mastičku ale nepomáha,nemohol by mi niekto poradiť čo mám robiť?Niekedy sa to až nedá vydržať...
Ďakujem...

mata

caute ja mam taky problem uz niekolko rokov bola som aj na koznom aj na chirurgii pouzivala som vselijake maste po ktorych ma este horsie svrbelo. teraz pouzivam len Gafrovu mast s ichtamolinom a velmi mi dobre robi ,matieram si kazdy vecer pred spanim.

saimily

ahojte na to vsetko co tu pisete by som vam odporucila aloe vera.stahuje zapaly , svrbenie , alergicke reakcie a zastavuje krvacanie a hoji.verim ze to pomoze mam to vyskusane a to svrbenie moze byt aj alergia.napr.na mlieko

volejbalistka

ja som mala presne ten isty problem dlhe mesiace. strasne to svrbelo a pri sexe este viac. no taktiez som zasla k doktorovi a je to OK. taketo veci robi doktor bezne tak sa netreba hanbit

pipina

vsetkym ktorym svrby vagyna odporucam ist k lekarovi ja som sa tiez najprv hambila ale sa to iba zhorsovalo a keby som isla skor k doktorovi nemuselo to zajst do takych stadii takze odporucam

1priserky

ked ta svrbi konecnik tak mas v sebe mrmle alebo hlistovce chod racej k doktorovi ten ti nato da lieky a potom ta to prestane svrbiet lebo teraz sa to ucimee