Svrbenie konečníka

abc-xyz

ahojte :)... ja som mala ten isty problem so svrbenim a trvalo to asi rok a pol a ako kazdy som sa aj ja hanbila ist k lekarovi... svrbenie, hlavne v noci a neskor uz aj cely den.. zo zaciatku to bolo len chvilkove, proste prislo a odislo ale posledne mesiace to pretvavalo stale... okrem svrbenia prislo aj mokvanie, zo spanku som sa skrabala az do krvi a zacalo sa mi to rozsirovat az sa mi objavil ekzem aj na kozi... citala som na internete ze pomaha mast BELODERM tak som si ju dala predpisat a o par dni som pocitila ucinok... presli 2 tyzdne a mam po skoro 2rocnom probleme takze odporucam :)

123456Salka

Ahojte,tiez mam taky problem, hrozne ma svrbi konecnik, hlavne vecer,alebo po stolici. Niekedy tam mam aj male ranky, neviem, ci nie su sposobene tvrdsou stolicou. Dost sa hanbim ist s tym k lekarovi, neviem, ci to je sposobene nejakymi bakteriami, alebo ci to nemozu byt aj parazity. Mala som este pred 2tyzdnami analny styk s priatelom a miesto lubrikacneho pouzil gel na vlasy, nemohla by to byt nejaka alergia? Prosim, poradte. dakujem

mxxi

Ahojte roky ma trápi problém svrbenia pred 2 mesiacmi som použil beloderm síce som ho nedostal na to ale vyskúšal som ho , už po dvoch použitiach svrbenie prestalo tiež som sa ráno aj večer sprchoval asi mesiac a na konečník od vtedy používam šampón proti lupinám , nakoľko kožná mi dala beloderm na svrbenie na hrudi a povedala že je to tá istá baktéria čo spôsobuje lupiny vo vlasoch , od vtedy mam pokoj

kikulienka

prosim poradte mi. uz asi tri mesiace ma svrbi konecnik a najviac po vyprazdnovani stolice. a pred mesiacom som mala intimny styk s priatelom,s ktorym sme bez ochrany skusili sex do konecnika (prvy krat) a potom do posvy. po par dnoch nato,ma nesvrbi uz len konecnik,ale aj posva a pri cikani to stipe. prosim poradte...

laevicka

Moznoze ze mas v crevach parazity tie vyliezaju v noci z konecnika kup si paranil proti parazitom teraz si myslis ze srandujem precitaj si nieco o parazitoch je to tak. ten paranil sa da kupit na str. dr. natura.

bubkkka

Ahoj maya_2
Aj ja mám tie isté príznaky ako ty. Uz veľmi dlho ma svrbí na lavej stene konečnika a vyskusala som už všetko možné, maste ,čapíky, oleje, a teraz som si kupila mast Avenoc a dost mi to tlmi svrbenie,obcas ako keby to uplne prestalo a ked mi toto nepomoze mam kupeny z netu Milaniv, takze spolieham na tento zazracny liek. Kazdy ho tu chvali ze im pomohol tak spolieham sa na Milaniv.
Dufam ze pomoze..

Nanci

ahoj maya_2 to mavam aj ja neboj sa je to len take male nic aj mna to svrbelo asi 5 rokov ale potom mi to prestalo :)))

georgius

Ak ťa svrbí konečník, môžu to spôsobovať naozaj aj mrle, ale ak nechceš k doktorovi tak skús si dať každý deň strúčik cesnaku po dobu min. 8-10 dní. Ak ti to spôsobili mrle, tak to prestane.
Ak ťa svrbí (:) tak si kúp v lekárni mastičku fungicidín, určite to prestane zvykne pomôcť.