Svrbenie konečníka

ivika77

Mame zistili Amyloidózu, robili jej 3x biopsiu kostnej drene, 1x biopsiu obličiek, stále jej uniká cez obličky bielkovina a nevedia si s ňou vraj na Slovensku rady. Vedel by nám niekto poradiť????

sedmikraska

ABCDE, nepanikaris len nahodou? Nemas na toaletaku len kusocky krvy ato s rozodraneho zadku? Vela ludom sa to stava, napriklad tym co chodia viac krat do dna na velku, tak ta koza na ritke to nezvlada :)

momo

abcde, myslím, že s tým by si mal ísť na gastro. Tam Ťa vyšetria takou hadičkou, nie je to príjemný zákrok, ale prežiješ to. Ak by si mal vredy, krv by vraj bola tmavá až čierna, ak je červená, mohla by to byť zlatá žila. Lenže na gastro Ťa bude pravdepodobne musieť poslať Tvoja obvodná lekárka.

dada

washita, ale nepíšeš, či si tú tvoju radu,ktorú si uviedla vyskúšala sama. Len po prečítaní, je to nezmysel. Aby po tejto rade nebehali ako s nasoleným.......

cica

ja som mala ten isty problem,z testov mi vsak nezostili pritomnost parazitov,tak mi mudri doktori povedali,ze je to jeden z priznakov pri hemoroidoch,ktore uz mam dlho ale svrbenie sa prejavilo az teraz...po mesiaci v mukach som si nasla doktora v ZA objednala sa,bola som 3 krat na osetreni a musim poklopat-preslo to!!!!nechapem preco sa hanbis?preboha ved je to lekar,ktory take veci robi.kontakt www.sanarea.sk -chirurgicka ambulancia

nebojnic

ahoj :) mne pomohol VERMOX... neviem ci este stale ale mal by byt volne predajny v lekarni... skus to neviem isto co mozes mat ale podla toho ako to opisujes by to mohli byt mrle. drzim palce

washita

skuste rozmiešať žihlavu so solou a vaječným žltkom a potom tým natierať miesto ktoré svrbi. Nehambite sa prosím ísť k lekárovi. Ak sú to paraziti potom odporúčam vypiť parkrát čaj z vratičky. Môžete skúsiť aj rektálne sviečky, ktoré kúpite v lekárni. Sú veľmi účinné, pokiaľ sú na konečníku trhlinky.

dodo

Ahojteee chcem vam poradit ak niekoho pali okolo analkneho otvoru,nemoze spavat atd,mate urcite tu chorobu co mam ja ,neda sa to vyliecit,je to choroba s ktorou budete zit do konca zivota,netreba sa za to hambit,ani nic podobne.Ja sa kazdy vecer pred spanim natieram okolo analneho otvoru,lebo bez toho by som asi nezaspal...!Mam totiz chorobu perianalny eckzem....Je to hnusna choroba.....!Javi sa to svrbenim okolo konecnika,a palenim..!Ak ma niekto taky problem....prosim len zajdite ku koznemu lekarovi..!!