pokaslala som to

vitana1

milan, si uboziak. uz ti vadi, aj ked sa niekto vulgarne vyjadri na tvoju trapnu osobu :) a vies, co ani ja ta nemam rada a si mi uplne ukradnuty, takze si vymyslaj dalej, tvar sa ze je ti ublizovane a trp....ved ty to mas tak rad :) ahooooj :) a ozaj, pekny den ti prajem :)

paradajka

Keby to tu necitam, tak neuverim! Odteraz sa sem budem chodit len smiat. Milan, ty by si mal byt zapisany v Guinessovej knihe rekordov, ako NAJZASLEPENEJSI MUZ SVETA.
(len dufam, ze vas neni velmi vela)

vitana1

sedmikraska: len aby to doslo aj ex a uz nad nicim podobnym ani len neuvazovala :) sme baby, musime si pomahat :)
janka: pohoda, neboj nic. aj tak mam este nejaku pracicku, ktoru musim dokoncit :)

MilanM3M

Nie vitana1, a co je spravne? Aby ste na mna len kydali a ja by som pritykaval? Toto by sa Ti pacilo? Neprekrucaj prosim moje slova! Ja som povedal, ze za tuto situaciu si mozem JA SAM! Precitaj, nalistuj si to, najdes to za cely mesiac dost!
A to, ze tu verejne hresis na fore, si u mna nula, nehnevaj sa, ja som takych ludi nikdy nemal rad ani mat rad nebudem. Zasla si pridaleko s urazkami a sa zamysli sama nad sebou. Tato tema nie je o tom ze je tu nejaky zly Milan a huraa podme nanho si ponadavat, na nom si ulavit a sledovat jeden osud cloveka, co ho nepozname, co s nim nic nemame, ako sa zblazni. Toto nie! Ja to nedovolim a je mi Ta luto, ked hresis po druhych ludoch. Ale nasli sa tu aj dobri ludia, odhodlani SKUTOCNE pomoct, nie falosne! Ktori na chyby upozornili, ale snazia sa pomoct. Ktori mi verili, a dobre spravili, lebo pravda vysla na javo vtedy, a vyjde aj po tomto vsetkom! Ale Ty k nim nepatris, nehnevaj sa.