mam toho uz dost!!!

Príspevok v téme: mam toho uz dost!!!
kiwemai

o5 nastal ten cas, ked sa mi nexce zit...a asi to aj tak navzdy ostane...nenavidim mojho otca, neznasam ho...vzdy nam len ublizoval a potom sa hral na svateho...sama pretvarka...vycitky...hadky...podcenovanie...dirig ovanie...vnucovanie... a o5 vycitky... sak uz sa tak citim, ze ani nemam pravo na zivot...potom je dobry, ale to len xvilku a potom sa uz nevladze pretvarovat, aky v skutocnozti je a zase...kvoli nemu odisla prec moja sestra a kvoli nemu odidem aj ja...este rok vydrzat doma, potom ma cakaju slzy v ociax, ze nepojdem na vysku...lebo aj keby ma prijali, tak by som prisla aj o tu stipku energie, ktora mi este ostala - vycital by mi, ze ma musi zivit...a to mna nebavi pocuvat...a nexam na Slovensku moju lasku...a tym sa moj zivot skonci...a to bude posledna kapitola mojho zivota...mam dojem, ze zivot sa toci len okolo penazi, zloby a pretvarky...mam toho vazne dost!!!

kiwemai

dnes sa citim dobre...lebo ma doma nevytocili...ale zajtra do skoly...uf! nechce sa mi...uvidim ako dlho vydrzim v pohode, ale obavam sa, ze len dovtedy, kym ma doma nevytocia...tak sa budem snazit uzit si aspon par hodin od nervozity...lebo ktovie, co o chvilu buchne a este k tomu vsetkemu ta skola zacala...a ja som pekne zlenivela cez prazdniny:)daria, a toto okorenenie poznam...takmer kazde rano cez skolsky rok sa s mamkou pohadame...a najlepsie je, ked je nasa hadka len taka zbytocnost, t.j.pre hlupost a zamiesa sa do toho aj oco...no toto neznesiem...preco sa musi miesat do kazdej hadky, dokonca aj do tej, s ktorou nema nic spolocne???fakt nechapem...

dária

tak si myslim,ze ak fyzicky zmenim prostredie,tak aj psychicke sa mi snad zlepsi.oslobodim svoje ja od tej tiesne,ktora ma stale brzdi byt sama sebou,byt so sebou spokojna,uvolnena.ved ma môj otec "zjazdi" za hlupost aj na verejnosti ak v tom vidi svoje "zviditelnenie".je to super brat vsetko pozitivne a tesit sa na kazdy den,ale ked ti ho hned rano niekto poriadne "okoreni" tak,ze ta ponizi,vykrici len aby si urobil dobre,tak to je náklad,ktory sa neda stale zbierat na chrbat a prikladat a prikladat.aj keby som to nechcela vnimat,tak pouzije taku slovnu "facku",ktora ma vzdy vrati do reality.

damaxy

budem ti držat palce a čakat na výsledky.Je to v tvojich rukách a hlave,takže ak sa nedarí tak ti poviem komu dohovoríme a kto si ubližuje.Pá pá

sun

no, poviem vam, ze kazdy druhy chlap/tatko, je alkoholik, alebo chorobny suknickar, alebo gambler...je to svinstvo, ale fakt..nemali by sme vesat hlavu..treba len zopar skutocnych ludi okolo seba, a hlavne cloveka, s ktorych chces byt, a BABY, ked sa budete stale bat chlapov, tak pomaly to zacnu zneuzivat. nie su vsetci take svine. ja som nasla takeho mileho, dobreho, a cez internet, uz sme spolu vyse 2 rokov...a ked to s nim nepojde, nie je problem, das mu kosom...ked nehladas, nenajdes..je hlupost, ze cakaj, kym pride stastie za tebou...viete ako sa hovori, ked nechodi mohamed k hore, ide ona k nemu..papa

sun

kiwemai, predstav si, ze mam taky isty zivot ako ty, az na to, ze aj ked sa bude neviem co robit, na tu vysku chcem ist a hotovo. moj foter chlasce, a je to hrozne, no, presne ako si napisala, len chvilocku je dobre, ale aj tak je sprosty.tiez segry odisli kvoli nemu.ale vies co? mam mau, ktora je super, mam na ho zivot, ale maju aj mozno horsie, ako mam ja. mam preco zit. ved nezijem pre neho, ale pre to, co bude, on tu nebude na veky, a znicit si zivot kvoli nemu nemienim, aj ked spomienky robia svoje, a vlastne aj terajsi zivot. uz sa nedam od neho dirigovat..fakt, ked ti zalezi na rodine, a ked mas este aj chalana, ktoreho lubis,a on Teba, to je tvoj zivot, nenechaj si ho vziat, prosim, nerob to, nevzdavaj sa bez toho, aby si zabojovala, ver mi, ja ta chapem, mam doma to iste asi..ale nie sme jedine, ber to tak.

damaxy

tak experimentuj a potom napíš.A toto si hovor:Som dobré dievča a mám predstavu ako bude môj život vyzerat.Caká ma pekný den a preto si ho nedám nikým pokazit.Som dospelá a oddnes tak budem aj jednat.Toto si poviem každé ráno a uvidím ako mi to pôjde.Každý den to môžem skúsit odznova no a nakoniec chytím ten dych a pojdem sama stále tou cestou,ktorá ma dovedie k cielu.Možno mi to nevyjde celkom podla predstáv,ale mám na to dlhý život.Som rada,že som si to uvedomila a teším sa,že môžem konat.

kiwemai

tak taketo myslienky by nebolo zbytocne naliat do mojej hlavy...zislo by sa...len ako to mam uskutocnit?to je uz horsie...ale za pokus to stoji...takze sa pokusim...no prv si potrebujem zaobstarat dobry lievik, aby z neho tie myslienky nevytekali;) daria a neboj sa vztahu...

damaxy

takže osôbky nemáte to lahké,ale viete čo v živote chcete a čo nechcete.Takže si to pomaly chystajte.A dôležité všetko čo si hovoríte sa časom splní,lebo si to do hlávok napcháte.Takže vám navrhujem hovorit si veci,som dobrá,šikovná ,mám chlapa,ktorý mi je oporou a pomôže mi,chcem mat s ním deti rodinu a domov,ktorý bude takto vyzerat...Za ostatných ludí nemôžem a pretože zmenit sa može len každý sám,prijímam to ako fakt a tým to aj pre mna končí.Mám pár ludí,ktorým dôverujem a ktorí mi rozumejú.Mám toho málo alebo vela.Zlé je všade okolo ale aj dobré,takže budem čerpat z tej lepšej kopy.A ak vám to dobre padne nepoznám v svojom okolí rodinu bez čiernej ovce.Nemusí to byt alkoholik,môže to byt aj človek s negatáívnymi názormi,chronický stažovatel,neporiadnik,dlžník,príživník,no s takými nehneme a naučme sa pri nich žit tak aby nám to neubližovalo.A ked je mne nanič mám jednu kamarátku a tej to poviem,všetko čo ma nahnevalo,ona ma počúva,alebo možno počúva,nekomentuje,čiže nedáva si to do hlavy.Mne to urobí dobre a tým to je ukončené.Nájdite si ked aj farára,ktorý vás vypočuje a už sa k tomu nevracajte.Ja tomu hovorím vyliat svoj hnev.zatial sa majte .