Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

odpovedam

petriskoo, ketoza je metabolicka porucha, len kopec ludi to dnes nepochopilo a spravilo si z toho zivotny styl. pritom ketoza ma nebezpecne vedlajsie ucinky. ked uz, tak len kratkodobo, polrok je uz vela.

olivia555

Ahojte. Máte aj nemáte pravdu. Existuju tabletky na chudnutie ale ide o to, že niesu 100% zdravé. Každý si musí premyslieť či sa na takú cestu dá. Je rýchla bez veľkej námahy. Ako nahle k tomu aj sportujete vysledky sú neskutočné. Ale je to na každom akú cestu si viberie. Moja bola SIBUTRAMÍN a schudla som uz 63kg. Ponúkam vám len možnosť akou sa môžte vybrať. Ak by ste stáli o moje odporúčania používam stranku -odkaz odstránený- ... Ahojte a vela zdaru pri chudnutí a plnení si snov

mipolas

Zadajte do vyhladavania "tabletky na chudnutie" Vyhodilo mi to nejaky Oxotrim. Neskusala som ho ale recenzie ma celkom dobre.

meri8582

Ahoj...mam problem a tiez by som chcela vyskusat lieky na chudnutie sportujem kazdy den beham a aj napriek tomu kazdy mesiac priberiem...doktor mi povedal ze to ma na svedomi moj zdravotny stav ....a ze pred tym neujdem ale chcela by som to vyskusat nemusim schudnut staci ze prestanem priberat ...nemate niekto nieco overene .....rady privitam

adaaa90

Len tabletky ti nepomôžu určite.Na jedlo sa neponáhľaj, vždy sa v kľude posaď, venuj dostatok času.
Jedz pravidelne a v malých množstvách.
Používaj menšie taniere a dopredu si odmeraj primerané množstvo jedla.
Pri veľkom hlade medzi jedlami alebo počas jedla pi dostatok vody alebo nekalorických tekutín.
Nejedz nekontrolované množstvo "diétnych" potravín, často obsahujú nadbytok kalórií.
Diétu doplňuj cvičením. Keď už niečo, tak skús SLIMIU, pomáha znižovať absorbciu a ukladanie cukrov a tukov prijímaných v potrave. Tieto kapsule som našla na -odkaz odstránený- je to prírodný prípravok, ale samozrejme, je to len podpora pri chudnutí! Dúfam, že som ti poradila ...

kika1166

Musíte si jednoducho uvedomiť, že bez práce nie sú koláče. Proste to nejde len tak zo dňa na deň, aby ste mali sexi telo ako neviem kto. To sa nedá!! A keď chcete vyzerať a hlavne CITIŤ sa sexi, tak na to Vám nepomôžu žiadne tabletky na chudnutie. To, že budete brať tabletky a za mesiac schudnete 8 kg je podľa Vás super? Len či si to myslí aj Váš organizmus, no myslím, že nie. Pamätajte, že za mesiac by ste nemali schudnúť viac ako 3 kg, je to veľká záťaž pre organizmus a pre vaše zdravie. Takže na tabletky zabudnite a radšej jedzte zdravo a cvičte! :) a kilá pôjdu dole ani sa nenazdáte + dobrý pocit zaručene!! ;)