Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

munz

takže tu si zasa LISA, vo vedľajšej téme ako NIDORA a GREEEN: figu borovú si schudla zo zelenej kávy.
Tak teraz si LISAxxx , ktorá schudla tiež presne 11kg za mesiac z thermacuts alebo zo zelenej kávy? Nevieš sa rozhodnúť z čoho si vlastne schudla tých 11kg?????
Odrbávaš za prachy...

Nika_nika

Mne pomnohol Lipoxal Extreme. Užívala som dve tabletky ráno a 2 večer. Samozrejme musíte pre schudnutie urobiť niečo aj vy, neschudnete len s pomocou liekov. Ja chodím 3x týždenne behávať, udržujem si zdravý jedálniček a kilá sa mi už nevrátili

pišta00

Z mojich skúseností v tomto smere, z 90% ľudí, ktorí tvrdia, že sa zdravo stravujú tak reálne nemajú absolútne ani šajnu o zdravom stravovaní a jedálničku, ktorý má hlavu a pätu a je prispôsobený výdaju energie a individuálnym potrebám. To, že si prečítate na internete, že jabĺčko je zdravé neznamená že sa viete zdravo stravovať... a po tom čo ma čakalo na druhej strane toho linku verím jedine tomu, že tu máme ďalšiu rozprávku o 11 kilách za mesiac (nabudúce skús 12kg možno uverím). Udržiavať sa vo forme na liekoch to je už čo za beznádejný a chorý prípad.. Niekedy tak rozmýšľam kde boli niektorí ľudia keď sa rozdával rozum... A ak by si skutočne držala kvalitnú stravu a cvičila ako tvrdíš prišla by si na to, že tabletky na chudnutie sú absolútne zanedbateľné a nepotrebné a hlavne bez účinku. Toľko k tomu.

Žiadne tabletky ani lieky na chudnutie, ktoré sú legálne predajné na slovenskom trhu nemajú žiadne preukázateľné účinky na chudnutie a tie ktoré na to vplyv majú sú zakázané legislatívou či už steroidy alebo iné látky...

pišta00

Žiadne lieky ani doplnky, spaľovanie tuku funguje jedine cez stravu a pohyb. Problém je v tom, že ľudia sú hnilí a leniví tak sa obracajú na lieky a podobné nezmysly čo je voda na mlyn pre podvodníkov ktorí predávajú šmejdy na chudnutie, ktoré samozrejme nefungujú, pretože princíp spaľovania tuku nie je v tom aký liek alebo doplnok užívate ale ako sa stravujete, cvičíte ako žijete...

Ak by to bolo také jednoduché nikto by na sebe nemal gram tuku navyše... Ľudia sú tak naivní až mi je z toho niekedy do plaču a na vracanie... Mnou viac krát opakovaná veta, žiaden legálne predajný spaľovač tuku ktorý kúpite na internete nemá žiadne účinky na priame odbúranie tuku, tuk spálite jedine cez stravu a pohyb... Jediné látky, ktoré na spaľovanie majú vplyv sú legislatívou zakázané a sú to steroidy o ktorých sa tu ale dalej nebudeme baviť...

danielson33

športujem a chudnem cely život. pojedol som aj kadečo z pripravkov ale myslim že su to do velkej miery vyhodene peniaze. Ked už tak som za detoxikaciu organizmu čo s chudnutim priamo suvisi a nie je na škodu

Helen383

Ahojte skuste detoxikačnu kuru je to sirup vola sa to Neera.Každy den som schudla 1kilogram.Nič nejete len pijete ten sirup a vodu.Predava sa to v zdravej vyžive.Ma vam to prečistit organ.chudnutie je len nežiadu.učinkom.Jednou nevyhodou je len to že je to dost drahe jeden sirup je na tri d.a stoji to asi 40e,k tomu kajenske korenie a bio citroniky.ak na to mate skuste naozaj to za to stoji :-DDDdržim palce

munz

ale prosím Vás, thermacuts je taký istý podvodný šmejd ako piperine, alebo forskoline, zas ho tu chvália, len tí čo ho predávajú, keby boli tieto šmejdy účinné, tak by nebolo tučných ľudí, lebo by sme všetci o tom vedeli :-)