Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

:D vsak do toho sa da dostat..ja viem, ze ked by som musela s niekym kecat po anglicky, tak by som sa tiez rozkecala..ale proste ked nie som nutena to pouzivat..tak to ide dole vodou..

lenuliatko

ja zboznujem jesen a zimu.ale to len pre sneh.ked som zacala jazdit na doske pred 7 rokmi uplne som sa zamilovala do snehu.zboznujem to.mozno aj tuto zimu si zajazdim teda duuuufam :D ked bude sneh tak urcite az vo februari :D najprv som bola vedla ked sme zacali snim hovorit ale potom som sa rozkecala az marek mu marek povedal ze svoju zenu nespoznava :)

dd

no pani..hehe, anglinu by sa aj mne patrilo oprasit, lebo pomaly ale isto klesa jej uroven :( asi musim napisat domacej do anglicka po dllllzizanskej dobe :D.ja mam najradsej leto, lebo zboznujem teplo a nemam rada zimu..ale pekna jesen tiez padne vhod :) aspon sa s Betkou este mozme vysantit..

lenuliatko

jeeej ani som si nevsimla ze si napisala.do kelu.som sa tesila ze pokecame.no je nadherne pocasie.uplne suprosve az sa bojim ze to nezvladnem ked zacne prsat.najkrajsia jesen co som zatial zazila.zboznujem jesen.listie tak fajne vonia a vsetko je nadherne farebne.niekedy ked som mala este cas a malovala som tak somn zboznovala ked som si mohla sadnut niekde na kopec a malovat farebne lesy.
dnes sme mali vo firme jedneho americkeho investora.myslela som ze sa zneho usulam k smrti.bol uzasny,taky typicky americky prizvuk.bol suprovy,oprasila som si anglictina.dokonca nas pozval k sebe do new yorku na navstevu ked uz bude mala na svete :D tak sa uz tesime ako tam pojdeme :)

dd

:) dakujem, som zvedava, pre ktory sa nakoniec rozhodnete :)..my sa mame celkom fajn..boli sme dnes vonku cez obed, hadam vyse 2hodin, ale je krasne, treba to este vyuzit :)..

lenuliatko

tak to chapem.onedlho budem ja taka rozlietana....no marek je uz doma a uz mam po dlhom case pokojny den....a ty sa ako mas??uz mam kupene uplne vsetko len ten kocik stale nie.ale dala som si zavazok ze ho tento tyzden kupim.poslem ti link potom ze ktory :)

dd

ahojte kocky...ja som v poslednej dobe troska rozlietana, tak niekedy mi ani nevyjde cas sem nakuknut..musiatko, drzim palceky, aby vsetko dopadlo dobre!lenuliatko - mno, tak uz ste zasa spolu :) super, aspon svokre prestane otravovat :D (pevne verim!)

lenuliatko

marek uz prisiel.joj uz mi hrozne chybal :)
ja ri ani neviem poradit co by ti pomohlo ja som take boelsti velmi nemala.mala som nizko placentu ci ako to mi to vysvetlovala a preto som na rizikovom.a uz mas aj brusko nejake viditelne???

musiatko

Ajoj lenuliatko...no veru ani ja tu uz nie som tak casto...ale aspon sem tam napisem...jasom bola u dr.a stale mu hovorim ze ma to brusko boli...a on mi hned pohrozil nemocnicou..brrr...ale potom som zistila,ze ako mavam bolesti tak mi tvrdne brusko a presneviem kde mi siaha maternica...viem ze by to tak nemalo byt,takze v utorok idem nakrv na genetiku a hned sa ho spytam...ved to nie je mozne ked jem magnezium tak onaaa a ledva zvladam niekolko minutovu prechadzku,kvoli tym bolestiam...myslim ze nemocnici sa asi nevyhnem..alebo??
Moja a ty sa drzkaj a mysli na manzelika ze sa coskoro vrati:DDDD