Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

vies co, ja som si brala povodne tiez pyzamo, lebo som bola nan velmi zvyknuta..ale tam som pouzivala len nocnu koselu..neviem..uz ako Ti vyhovuje..mne je to uz teraz v podstate jedno :) obleciem aj pyzamo, aj nocnu koselu..aku planujes kupit odsavacku??

lenuliatko

pytam sa preto lebo doktorka mi nepovedala este ze co si vezmem.povedala ze to mi povie az na konci aby som sa tym zatial nezatazovala.ale zakladne veci mam kosielky kremiky a vsetky vecicky pre malu.sebe vsak musim kupit nohavicky,a nejake pyzamo lebo vacsinou spim v kratkej nocnej kosielke,odsvacku a ostatne vecicky.takze tak no..ale diky pomohla si mi.

dd

:D jemine..pockaj, pospominam :D.akoze pre seba som si brala nocne kosele, cisto bavlnene nohavicky, ponozky, hyg.potreby, vlozky - aj tie take specialne po porode(daju sa kupit v lekarni a je to tusim len vata napchata v gaze), ale aj normalne..a niekto si chvali aj take jednorazove nohavicky..to sa tiez tusim da kupit v lekarni..a pre malu som brala jednorazove plienky(tusim cely balik pre istotu..),vlhcene obrusky, pastu s rybim olejom na zadocek a olivovy olej(aj ked to tam nakoniec mali), 2velkosti ortopedickych nohaviciek(jedny vacsie a jedny mensie..), 3-4klasicke bavlnene plienky, zavinovacku, oblecenie na cestu domov, dudliky tusim dva som mala, flasku, niektorym sa hodia aj take silikonove nasadky na bradavky(mne ich manzel kupoval, lebo jak mala zacala cuckat, tak samozrejme pria si museli zvyknut a tie nasadky ich vlastne tak chranili..), potom mi dokupoval manzel aj odsavacku a taky jeden krem, je to na bolave bradavky - cicaderma(neviem ako sa to presne cita, tusim cikaderma)..mne velmi pomahal..hmm..uz mi nic take nepride na um..ak by som si este spomenula, napisem :).alebo ak Ti nieco napadne, tak napis..

lenuliatko

naprjv som sa smiala ale ked namna pozrel takym pohladom ze:myslis ze mi je do smiechu!? hned som prestala a len som ho cicikala.
no bola som v stredu na kontrole a mala sa vraj o kusok len otocila.ale stale ma tlaci.niekedy mam pocit ze si chce urobit viac miesta niekedy je mi az do placu ako to boli.nerozumiem tomu vobec.bala som sa ze to nei je normalne ked sa babo takto otaca.ale vraj je to normalne no.tak teda neviem.povedala mi par cvikov ktore by som mohla robit a mala by sa mala otocit.tak som zvedava.pocuvaj a ja som sa chcela opytat co take si si brala do porodnice??mam si pripravit nejake take veci co by som potrebovala v nejakej necakanej situacii?

dd

pre pana!no teda..ale nech sa len zotavuje..na nieco aj dobre, aspon vidis, ze sa kvoli Tebe aj pobije :D a ze mu stojis aj za tie modriny a krvavy dobity nos..ale nabuduce nech ho odpalkuje radsej slovne :) bude to menej boliet ;).
ozaj, som sa chcela spytat, mala sa uz otocila, ci este stale strajkuje?

lenuliatko

som si ista ze vezmeme ten cerveny :)
poviem ti srandu.vcera ked som uz isla spat sa dovalil domoz marek...:D ale ako sa dovalil.nos a tricko od krvi a oko cervene.phana som pozeraa vypleskana nanho ze co sa stalo.a moj manzelicek ktoreho chytila prave puberta sa pobil.siel vecer na pivo s kolegom a tam stretol nejakeho idiota co davnejsie pomnne isiel a ozval sa a marek sa neovladol a dali si na papulu :D nevedela som ci sa mam smiat alebo mu mam vynadat ze ci je v puberte :D tak tu chudak lezi a zotavuje sa :D

dd

:) vyzera to dobre a ako babam v tej druhej teme, aj mne sa viac paci cerveny..my mame tiez ten prvy kocik - hlboky takejto farebnej kombinacie a som s nou uplne spokojna..je to velmi pekne zladene a v podstate aj neutralne si myslim..ked by si si ho chcela nechat pre druhe dietatko a bol by chlapec, tak ho v pohode mozes pouzit aj pre chlapca..my sme nevedeli co cakame(resp.nechceli sme vediet, nechali sme sa prekvapit :D) a preto sme tu kombinaciu zobrali..seda - chlapcenska, cervena - dievcenska ;).aj ked viem, ze dnes to sa to uz tak nedeli, ze uz sa nosi aj pre dievcata chlapcenske farby :).

lenuliatko

no tak vybrali sme ked si das tu stranku co si mi posielala:www.chicco.sk tam najdes v liste kolekcia-na prechadzku a tam typ trio for me.bud ten zeleny alebo cerveny.uvidime este.ale zda s ami to celkom fajn vies.bude to mat kym vyrastie.myslis ze je dobry ci som strelila uplne vedla?

dd

pre pana, bolenie hlavy odhod niekam prec :) ved je to krasne, ja som sa tak tesila, kedy konecne uvidim kocik..bo som ho videla len na obrazkoch a uz tam sa mi velmi pacil :) a nazivo to bolo este uzasnejsie.alebo potom posli foto na mail :).

lenuliatko

hmm.tak ja castjesie hovorim po naglicky lebo vo firme je vela zahranicnych investorou ale marek ma asi nikdy nepocul este hovorit tak vela :D ale ja som rada ze som sa ucila anglictinu a musim povedat aj ze mi ide nemam problem sa sniekym dorozumiet narozdiel od niektorych mojich byvalych spoluziakov :D ti boli nestastni ked mali nieco zapotit po anglicky.
idem ja lebo marek pomna prisiel ze uz konecne ideme pozriet kocik do blavy.tak vecer psolem link ak nejaky najdeme alebo co....uz teraz ma boli hlava ztoho :D