Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

mojaeni

vyhoda tych podprseniek je v tom, ze sa im daju snimat tie predne kosicky, tiez su tak uchytene ako ramienka, tak nemusi davat dole celu podprdu.

dd

ozaj, este mi napadlo, podprsenku na dojcenie som si kupovala a potom je dobre si kupit aj tampony do podprsenky, aby Ti nepretekalo mliecko na saty..inak ja som tu podprsenku na kojenie nenosila nejako dlho..uz som si zvykla aj na normalne :) aj ked mala este stale cucle :D.
nehnevajte sa babule, ale ja letim, mam byt na pol 4. na gynde na preventivku, tak az to aj stihnem :D.majte sa pekne!

lenuliatko

alt o marek ja ani tolko nenakupujem.nakupila som nejake veci na zimu na teraz na jesen ale tak som kupovala stym ze vacsie.dufam teda ze nepresvihneme tu velkost a ze sa zmesti do niecoho.marek nakupuje viacej ako ja.a nezakazem mu lebo ma ztohoohromnu radost.

mojaeni

ahojte lenuliatko a dd.
s tymi vecickami je to svata pravda, tak ja som ich nemala neurekom vela, ale aj tak som malu prezliekala kazde tri hodiny, aby stihla mat vsetko na sebe. lebo tyzden po tyzdni som uz usela vyradovat. Tiez som mala stale nutkanie kupovat nove,ale som si zakazovala vstupovat do detskych ochodov.

dd

heh, ale zas to moc neprehanajte..mala bude velmi rychlo rast..ja som napr. niektore veci dcerke obliekla mozno raz, mozno dvakrat..a vzdy jak aj nieco kupujeme, hlavne kukam, aby sa jej to dobre obliekalo, aby sa jej to dobre nosilo a ked to uz ma tieto zakladne atributy, tak to musi aj dobre vyzerat :)

lenuliatko

hmm asi si ju kupim este pokukam ze ktore su dobre.ale uz mam toho asi aj dost toho pozerania :D radsej ybsom pozerala na vecicky pre malu tak casto.uz mam plnu skrinu kamosky mi nosia veci marek znasa ako keby mu kazda zenska na chodniku dala nieco.uz viem teda preco chodi tak neskoro z roboty.on chodi nakupovat ! :D

dd

ta je perfektna, mali ju v porodnici..aj ja som si ju chcela kupit, ale ked som videla tu cenu :D, tak sa mi trosku odchcelo..ale zasa su k tomu aj flasky a tak..ja mam od medely..aj ta je dobra..na takom principe ako ta aventacka..