Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

pokial je bezproblemove tehu, tak sa moze, ale zena sa pri tom musi citit dobre..ale v poslednych tyzdnoch treba davat pozor, niekde som citala, ze orgazmus aj ejakulat mozu spustit porod(take tie babske rady pre tehulky co prenasaju..)najlepsie Ti samozrejme vie povedat Tvoj gynekolog, ci mozes ci nie..ked mas rizikove..

lenuliatko

tomu ver ze to chceme mat z krku.hlavne marek uz je toho nanho vela.najprv to bola strasna zasbava take vyberanie a zariadovanie domu no teraz cim som vacsia tym je to horsie :D ale tak bavi mato..mam taku radost ztoho domu.

lenuliatko

a nako to vlastne je s tym sexom?mozem ci nemozem?niezeby som teraz mala chut sexovat kazdy den.skor naopak.ale zaujima ma to ze ako to vlastne je.

dd

mno, je to take vselijake s bruskom..ale tak da sa vymysliet vselico..my sme si to tiez moc neuzili :( aj ked vsetko bolo ok..

lenuliatko

no nema preto ma tak puci.ale uz sa otocila trochu tak ma netlaci uz tak na rebra.uz je to lepsie.ale nespavam najlepsie.ked chcem dat marekovi pusu musim sa poriadne nahnut opredu to si neviem predstavit co by som mala robit pri milovani :D :D

dd

to som mavala aj ja take pocity..mala tiez niekedy tak kopala, ze som myslela, ze mi uz brusko roztrhne :)..uz tam ma malo miesta, tak si na to chudatko musi zvyknut, ze uz sa tam nemoze ktovieako rozvalovat..

lenuliatko

hmm...to by som aj ja rada robila.mne ostal byt dom ktory treba zariadit a drobec v brusku.mam pcoit niekedy ze uz by sla aj vonku.

dd

ano, to si pamatam aj na seba..ale pokial mozes, este sa hyb, ja som nasim este tyzden pred porodom pomahala pri prerabani :D, nosila som im jedenie, pitie, behala po schodoch a obcas aj lahsiu robotu co bolo treba..ale samozrejme som nebola na rizikovom..